hudba lieči srdiečko

demi22

všetci čo sem píšete nezmysly (once a spol.) sa nad sebou vážne zamyslite. Ste trápni a úbohí, neschopní uznať, že niekto má nadanie tvoriť hudbu, ktorej vy pre vašu prízemnosť nerozumiete a nikdy ani rozumieť nebudete. Hudba PSB a Eltona Johna je tou najkrajšou a najhodnotnejšou hudbou na svete, či sa vám to už páči alebo nie. Len pripomínam, že prázdniny sa končia, tak sa radšej učte, aby ste zle nedopadli. Mali by ste sa čo najskôr vyliečiť z tej nevraživosti, neprajnosti a závistlivosti,ako aj neschopnosti vidieť si ďalej od nosa. Všetkým by vám to v živote veľmi prospelo. S chorými ľuďmi sa nemienim viac baviť.

demi ha

Ak je demi 22 starsia osoba tak je urcite sama , alebo rozvedena, alebo je to lesbicka/hra muzsku rolu/...panovacna zenska.
Aj ja si to myslim once , ze je to chora fanaticka.

once

A este dalsie o fanatizme....prehnaná viera; vášnivé zaujatie; nekritické nadšenie; nadmerná horlivosť ....to je presne to co ide z tvojich prispevkov.

once

Fanatizmus je krajný stupeň oddanosti nejakej myšlienke alebo veci, založený na slepej viere v správnosť svojich názorov a činov. Sprevádza ho neznášanlivosť voči inému presvedčeniu a názorom, neschopnosť zaujať kritický postoj k sebe a svojim skutkom. Zamysli sa nad sebou.

krisha

ja ho neuznavam a nemam pocit, ze som zavistliva ci dokonca neprajna. Jim Morrison bol a je taktiez slavny a to je vyse 30 rokov po smrti.

demi22

neútočím do teba, mne je jedno či počúvaš jeho hudbu alebo nie... každý počúva len to, na čo má.. človek, ktorý neuzná, že Elton John je geniálny hudobník, je obyčajný neprajník a závistlivec a takí ma nezaujímajú. Asi by nebol slávny vyše 30 rokov keby bol o ničom, a nemal by titul Sir a ďalšie ocenenia.

krisha

mam pocit ze stale na mna utocis, nechapem o co ti ide. Precitala som si a co? To je napriklad pozitivny komentar a existuju aj negativne. Vo vsetkom je nieco cierne a biele,dobre a zle, jing-jang..ako aj na Eltonovi:-))