Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dodo zomrel...

RNG

sisina, prevencia, to je to co treba adresovat najprv, nie len potom liecenie, ked mame znicene zdravie nespravnou zivotospravou.

sisina

baby: je dobre, ze sa o tom pise. Pre nas ostatnych je to okrem ineho aj akesi varovanie a zamyslenie sa nad sebou a svojim zdravim, aby sme viac dbali na prevenciu a zdravy zivotny styl.

iwa

aj mne je to ľúto. Bohužiaľ aj herci sú ľudia a tiež umierajú. Keď umrie známa osobnosť, je to akoby umrel člen rodiny. je to smutné.

sisina

Aj ja som bola z tejto smutnej spravy sokovana. Verila som, ze sa z toho dostane. Je to smutne, kolko dobrych hercov zomrelo v poslednych par rokoch...Krajicek, Satinsky, Kolinska, Filip, Radic a mnohi dalsi...a vacsina na rakovinu.

miselka

docolomanskeho som registrovala, ale zase nemozem pvoedat ze by som ho nejako oblubovala, pretoze mame vela dobrych hercov.. no ked som pocula v spravach o tom, ze zomrel az mi husia koza naskocila a mraz prebehol po chrbte..fakt je strasne, ako ta rakovina behom niekolkych mesiacov odstavi na druhu kolaj. no niektori ludia si k tomu dopomozu aj sami..cest jeho pamiatke

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.