dá sa schudúť aj bez diét!

Príspevok v téme: dá sa schudúť aj bez diét!
vanesa!

naco drzat diety?jest malinko a to iba zeleninu a same zdrave jedla ked doteraz ste to tak nerobili?
ja mam vysku 175 a vahu som mala 73,5 mozno na prvy pohlad vela ale mam ploche brucho, trosku boky a stehna inak niesom tucna...ale rozhodla som sa schudnut 10 kil a vyformovat postavu...schudla som 2,5 kg a to pomalinky kedze jem uuuuplne vsetko co mi pride do cesty...sladke, mastne, slane..proste vsetko...z bokov som dala dole 5 cm a zo stehien 2 cm...a ziadnu dietu nedrzim...
kazdy den som lahsia o 0,2 bez diet...ked jem straaasne vela vahu si drzim ked sa trolinku brzdim tak chudnem

???

Ahoj Margitka,presne viem o čom píšeš.Celé roky bojujem s kilami,jem podobne ako ty,graham,zeleninu,ovocie a samé dietne veci.Aj cvičím,bicyklujem,chodím na túry,takže pohyb v podstate tiež mám.Asi sa s tým budeme musieť zmieriť,aj ked to neni jednoduché,že?

margitka

ahijte tak citam vas.a musim vam povedat ze som zatial nemasla medzi vami taku mege bambulu ako som ja.tak uprimne mam 173cm a 98kg dost vela ja viem ale ja som tiez skusala naplaste.aj tabletky aj caje l karnityn a vela vela inych hluposti no mne zboha nic nepomaha.uz som zufala.pravidelne sa hybem chodim na prechadzky mam 10 mesacneho synaktora ktory je neustale v pohybe.uz ked pomyslim na to ze ide zima.tak sa mi zaludok prevracia.uz nechcem pribrat ani gram.a este ked vam poviem ze jem len grahamove pecivo.a salami dez masla a syru tak co mi na to poviete,ako fakt stravujem sa dietne jem malo .kazy den jem ovocie aj zeleninku a kyla idu stale hore.dobre nie.v lete som ani nevyliezla na dvor v plavkach to ani pred mamou...

sissa

jedz vela orieskov, semienka, babany, vela celozrnneho peciva, chude maso... a jedz casto do dna, maj pri sebe vzdy nieco male, nejaku tycinku a podobne :)

trierika

kazdy chce schudnut no ja chcem pribrat mam 41rokov 168cm vysku a 48kg a som uz alergicka na slova:jedz co nejes aka si chuda...tak co mi poradite?

monica gazpio

Áno je to pravda. Ja som začala s prvou diétou v 11 rokoch a bola som ako jojo. To znamená, že keď som umierajúc od hladu schudla povedzme za mesiac 6 kíl pribrala som za niekoľko dní tri kilá a potom váha ukazovala o niečo viac. Minula som kopu peňazí na rozne bludy na chudnutie, ale fungovalo to na takom princípe, že keď som ich prestala brať za krátky čas som pribrala oveľa viac. Moja hmotnosť sa kolísala až do skončenia strednej školy. Potom som začala uvažovať na príčine priberania a zistila som, že keď som vysadila ten liek tak som začala chudnúť takmer automaticky. Jediné, čo som urobila bolo to, že som zvýšila výdaj energie. Chodila som plávať, na prechádzky, sem-tam behať, cvičiť pri hudbe, prácou v záhrade a tak. Takže podľa môjho názoru sa dá chudnúť bez diét, len háčik je v tom, že nie každý má na cvičenie či šport čas. A keď na šport nemáte čas, tak aspoň choďte veľa-veľa peši, nepoužívajte výťah, MHD. Som na vaneskinej strane. Keby som vedela, čo všetko mi diéty spôsobia, tak ich v živote nedržím a na také hlúposti by som nemíňala peniaze, keby som už vtedy vedela, čo to so mnnou spraví. Takže keď chcete schudnúť bez jojo efektu, tak v prvom rade treba zistiť príčinu priberania a tú odstrániť, napr. keď beriete taký liek, ísť k lekárovi a povedať aby ho postupne vysadil a poprípade dal lepší, treba sa na chudnutie pripraviť po každej stránke, pridať hocijaký pohyb a ono to pôjde samo. Len nechápem jedno: prečo sa vaneske vysmievate a ponižujete ju, keď vám chce pomôcť, aby ste nedržali diéty, že to je trýznenie a potom následný jojoefekt. Prečítajte si knihu Vysoká škola chudnutia, to znamená, chudnime v pohode bez tabletiek, diét a namáhavých cvikov. A 90 dňova diéta je podľa mňa blud, lebo vám len ordinuje, čo, kedy, koľko máte jesť a to je zle. Ja som spravila iba toľko, že som zvýšila výdaj. Aj keď to bude znieť paradoxne, ale podľa mňa by sme mali jesť to, čo si v tej chvíli pýta telo. Môj názor je taký, že sa dá metabolizmus navodiť na rýchlejší, len treba chcieť. Prajem Vám veľa šťastia pri chudnutí a hlavne BEZ DIÉT. :)

erik ryban

Zeny prichadza novy sposob chudnutie, ziadne hladovanie, jojo efekt atd atd atd. staci nalepit naplast a chudnes. je v tom kombinacia 6 prirodnych latok ako guarana, chrom, forslean, cierne korenie, zeleny caj. vsetko latky ktore maju vedecky podlozene vysledky pri strate nadvahy. tieto nove naplaste pomaly upravuju metabolizmus a pomer sval/tuk v prospech svalov. Forslean ma takitak Anti-Aging ucinky, takze damy budete vyzerat mladsie. uz po mesiaci viditelne vysledky pri strate celulitidy!!! oplati sa to skusit, na vlastne oci som videl pokroky a uspechy desiatok spokojnych zakaznicok ;)

lillinka13

ja Vanese uplne verim...a som na jej strane..mala pravdu v tom co hovorila...preco si nevytvorite vlastnu temu ak mienite iba urazat a vysmievat sa?? pokial viem toto bola jej tema.. ste hnusne

nela

Mám 175cm a 57kg.Tiež mám nerovnomerne rozložený tuk.Mám ho hlavne na bokoch,zadku,stehnách aj na bruchu.Robím cviky hlavne na bruchu,cvičím už asi 2 mesiace no brucho mi zatiaľ nespľaslo.Nevedeli by ste mi poradiť ako by som mohla schudnúť hlavne na bokoch a stehnách?