pomoc strašne potrebudej rady moc sa trápi

Príspevok v téme: pomoc strašne potrebudej rady moc sa trápi
andulka...:(((((((((((((((

ahojte ja viem že to sem nepatrí... heh ale dakujem ze mi tu pomôžete a že mi poradíte... ked mi davali andulku do krabičky ked smo si ju kupovavala.. tak jej vyklbili... celú nožičku:( tak ju to boli .. tak predýchvava.. je moc pekná a zlata .. a krotka čo sa bojí a ju to bolí:( to ju mám ece jeden den a hned toto . moc mi je jej lúto dufam že ma pochopíte a poradíte či sa to dá .. nejak vyliečiť.. bo zajtra je sviatok tak asi zvelol. asi nie:( dakujem

imunitka

Tak ked to je andulka, tak asi nie su take moznosti liecby ako napriklad u psa.
Ale napriklad ja ked som mala skrecka, tak on sa raz v noci zamotal medzi mreze klietky, teda jeho noha a mysleli sme, ze uz je jeho koniec. Podla mna ju mal nalomenu a veterinar nam dal taku mast na ranu a inak taketo zvierata maju velku regeneracnu schopnost. Mozno ti da nejaky doplnok do stravy. A mozno sa pokusi jej to napravit.
potom napis ako bolo.

andulka...:(((((((((((((((

ahojte..no som z hlohovca.....a andulka žerie..normálne ale všeliak je tam prepletaná......... bo na tej nožičke nedokáže stáť........... a pôjdem lekárovy.. a neviete čo to potom bude stáť.. nikto nemal takýto problembojim sa že ked to je andulka tak jej niet pomoc

imunitka

Ak si z BA, tak tu maju veterinarne ambulancie aj pohotovost, ale priplatis cca 200-300 sk navyse. Pozri si na nete, ktore su otvorene aj cez sviatky a vikendy.
Andulka urcite potrebuje odbornu pomoc.Prajem, nech rychlo ubehne noc a zajtra hned k VL.

aduliena

Ak má andulka vykĺbenú nožičku, tak ju vezmi k veterinárovi. Aj keď je sviatok, aj oni mávajú pohotovostné služby.