po akom case sa da otehotniet?

giovana888

ahoj mininka mne gynekolog povedal ze hned sa da otehotniet hned ved to pise aj v mojich tabletkach a j aberem minisiston a chces otehotniet?prosim ta mozes aj ty mne pomoct v teme :je to pravda ze je to normalne ?dakujem

miminka545

kamilka, ja sa toho desim..neviem ci by sme zvladli dvojcata...proste,radsej by som mala len jedno..ale samozrejme ak by sa vydarili dva,nebudem proti,to urcite nie

simona.sk

vy ma tu niekedy uplne zabijate tymi hlaskami..ten metrosexual ma pobavil apalomino..keby sa hormony vyplavili (kt.sa nachadzaju v HAK) tak by sme uz boli kolke tehotne..preco sa hovori, ze aj pocas 7 dnovej prestavky sme chranene..oj bozeee...na otehotnenie dopada vela faktorov...a preto sa nevzdavajte..ja vam to len prajem..a ta zelenina..ty si fakt zelenina..a ked mas nieco proti antike, tak si zaloz temu antiHAK a nekecaj tu hovadinyyyy

kamilka

miminka a preco nechces dvojcata? ja by som bola velmi rada. inak s tou ob generaciou to nie je pravda, lebo aj moj starky bol z dvojiciek a aj moja mama ich cakala. aj ked si myslim, ze dvojicky nezavisia od muza, ale od zeny

inka97

ahojte, ja som v apríli vysadila tabletky a od vtedy sa snažíme o bábo,menzes vôbec nemám pravidelný,naposledy som menzes dostala až po 37 dňoch, a teraz je to už 45 deň a zatial nič, už sa bojim ísť kupiť aj test, lebo tolko sklamaní už som za tie 4 mesiace mala že už len čakam čo bude

miminka545

no ved a to ma tak desi..ten moj je totiz z rodiny,kde jeho mama ma dvojca..a vravi sa ze kazda ob generacia to moze zdedit...teda-mama je z dvojciat,oni ako surodenci dvojcata nie su ani jeden,a tak to vychadza,ze teda on alebo jeho surodenci by mohli mat dvojicky...a to nechcem