RNG chce odist

Príspevok v téme: RNG chce odist
skoda

forum citam len kratko a zasnem ako jeden clovek teda RNG tolko vie o zdravi a to z roznych oblasti.su to neocenitelne rady.dakujem,tiez by som si chcela objednat koloidnu vodu aj enzymy aj ten grepovy...neviem teraz nazov ale to odkladam ze az ked dodojcim a tu sa dozvedam ze mozno RNG konci aj s obchodom,skoda.

RNG

myslis iontoforezu striebra?
Odporucam pre jednoduchost pouzit 2 lyzicky, striebornu pripevnit drotom na + pol, druhu kovovu na minus pol 4.5 voltovej baterie
Striebornu si prilozis na miesto kde by si chcela "prepasirovat " striebro do tela, a druhu lyzicku(minus pol) mozes drzat napr v druhej ruke. Pre zvysenie ucinnocti drz striebornu lyzicku v rukavici, nech vsetok prud(striebro) ide len do oblasti, kde chces nieco sterilizovat hlbkovo.
Mozu to byt zapaly pod zubmi, rozne hnisave a ine vyrazky, ...
Doba aplikacie je niekolko minut viackrat denne.
Ja som si takm zachranil niekolkokrat zub, ked sa mi poden dostala infekcia(stari ludia maju uz krcky znacne obnazene, takze to maju casto> Keby som ale skorej poznal GSE, nemal by som dnes obnazene krcky, lebo to je nasledok zapalov sposobenych cinnostou streptokokov pod dasnami na krckoch zubov.
Pravidelnym niekolkominutovym drzanim roztoku GSE parkrat denne v ustach sa daju streptokoky vyhubit na nejaky cas.
A roztok GSE je ucinnejsi a ovela lacnejsi, nez rozne chemicke skodlive ustne vody.Je to potravinovy doplnok, nie pre telo skodliva chemikalia.

lizanka

RNG, chcela by som vas este poprosit o odpoved na poslednu otazku...prosim vas povedzte mi nieco blizsie o iontoforeze-ako sa to vlastne robi? to pripajanie lyziciek na bateriu-lepacou paskou ci tak nejako?

RNG

ako som povedal, nestacim casom(to nie je moj jediny podnik) privela ma to stoji a uz pridlho a nevidim v blizkej dobe podstatne zlepsenie.
Nazdaval som sa, ze ked donesiem kvalitne a lacne produkty, rozrastie sa siet obchodov a stane ziskova a bude existovat aj mimo mna, tj bude bezat pod vedenim konatelov. Nuz ale za vyse 4 roky sa tak nestalo, a dodnes je to stratove, takze nemam inej moznosti, nez z toho vypochodovat.
Zvysovat ceny a robit drahe reklamy, za co by zakaznik nakoniec musel zaplatit nie som ochotny. A kto vie, ci by to aj tak pracovalo.
Takze tak to je, zialbohu.
Rozne typy betaglukanov su dnes velmi dobre preskumane stovkami vyskumov a su ucinne.V odporucenej davke naozaj zvysuju velmi aktiovitu bielych krviniek a dokonca aj ich pocet, napr NK zvysia az na trojnasobok , takze su absolutne nevyhnutne pri likvidacii rakovin a roznych nakaz, aspon podla mojich medickych zdrojov informacii.
......
Mimochodom, aj pravy "snake oil" bol pomerne ucinny, lebo obsahoval vela omega 3 olejov a bol protizapalovy. Len praveho bolo malo a vsetky ostatne boli len svindel.

eeeee

RNG a preco odchadzas? Nedari sa ti s obchodmi? Inak, chcela som sa ta spytat, ci tie betaglukany su ozaj ucinne, ci to nie je len taky "snake oil".

RNG

Lizanka, ja nezavieram obchody, len prestanem na ne prispievat, takze postupne zaniknu. Ale koloidne striebro asi konatelka bude vyrabat aj nadalej, kedze ma na to zariadenie.
GSE ma zarucnu lehotu niekolko rokov, tak sa mozes zasobit, kym niekto nezacne predavat alebo GSE originalne, alebo aspon produkt s dostatocnym mnozstvom citricidalu na spravnu aktivitu.

lizanka

ja som z toho solidne zufala, GSE a koloidne striebro mi vyrazne potlacili bolave pocetne akne, vytiahlo ma to z depresii a uz som nevidela vsetko iba cierne. fakt neviem ako to teraz zozeniem :´(