antikoncepcia a hnacka

Príspevok v téme: antikoncepcia a hnacka
jaja

ahoj, mala som dva dni hnacku a to boli posledne dva dni pred prestavku (7 dnova prestavka ked neberiem antikoncepciu), je mozne ze sa tie posledne dve tabletky dostatocne nevstrebali a tym padom som nebola chranena?mala som totiz dvakrat pohlavny styk ale partner sa do mna ani raz nespravil, teraz mam trosku strach ci som neotehotnela nejakym sposobom, vzdy sa nejaka chybicka vloudi, poculi ste uz o takych pripadoch?mate skusenosti?ako to je?dakujem za pomoc

Katynka

Ahojte baby!

Asi tu budem riešiť podobný problém. Mám posledné 3 tabletky HAK do prestávky. Žiaľ,"vychytala" som hnačku a účinok HAK je teda znížený, keďže do hodiny "to na mňa prišlo" :-( Keď ale začnem brať nový blister - po tej 7 dňovej pauze, účinok už bude opäť spoľahlivý???

Ďakujem za reakcie...

machulka006

jaja - ak si mala hnačku do 4 hodín od užitia tabletky, tzn. prehnalo ťa do tých 4 hodín, tak sa tie tabletky vstrebať nemuseli, a akod obre vieme, tak najrizikovejšie je to v prvom a v treťom týždni užívania... (samozrejme, v tomto prípade ešte 7 dní barierová ochrana - kondom )

Ale ak si nehnačkovala do tých 4 hodín od užitia, je to v pohode

........

no, otehotniet by si nemala, pretoze HAK mas v tele dlhsiu dobu, tak isto ako pocas 7 dnovej prestavky, ale pre buducnost sa radsej chran kondomom, ked sa ti nieco taketo stane...ale bat sa nemusis...

moniqa87

mne sa nieco podobne stalo raz, brala som to tak ako by to bolo pri zvracani, teda ak to bolo do styroch hodin, tak sme sa radsej chranili este barierovou metodou...
nikde nie je napisane ze by si otehotnela, keby sa do teba spravi, ale radsej sa este chran aj inak, nez zacnes brat dalsie balenie