zabrany...

Príspevok v téme: zabrany...
ellyy

mam jeden problem...chodim s priatelom vyse roka..vsetko nam klape..ale mam jeden problem..s oralom...priatel miluje ked mi ho moze robit..ja ho nenutim aby mi ho robil ale on sam chce...a mne to robi dobre..ale ja mam zabrany robit oral jemu...sice mi povedal ze ma nebude nutit ak sa mi to hnusy...ale mne to pride sebecke..ze on ho robi mne a ja jemu ee...mam nejake zabrany ci co..nie je to tym ze sa mi to hnusy...ja som to len nikdy nerobila a som strasne hanbliva..a trochu mi dost mi vadi ta vona ci pach ejakulatu... nechcem aby sa na mna pozeral ked mu to budem robit prvy krat..neviem ako na to..a nechcem sa strapnit chcem aby sa mu to pacilo a bol z toho hotovy a vedel ze ho strasne lubim sice to vie ale aj tak..on je moj prvy sexualny partner a partner vseobecne a on uz mal viacero vztahov...vie mi niekto poradit??? prosiiiim...

ginger294

no tak podobny pripad aj ja som to prvykat robila a odvtedy viackrát,najprv preto lebo som na nom videla ze to velmi chce a potom som si zvykla ja na ten pach a vsetko proste terz je to tak ze niekedy dostanem chut a robim to aj ked to necaka,zvycajne vecer ked je tma a samozrejme pod perinou,lebo ani ja nemam rada ked sa na mna pozera,skus to a ak sa ti to nebude pozdávat tak to enrob,nikdy nerob nic nasilu...drzim palce ;)

LenusiK89

mne to tiez niekedy nechuti ale premaham sa obcas lebo proste viem ze on to chce aj ked ma nenuti.nikdy mi nepovedal ze mu to musim robit.ja mu to chcem robit.najlepsie je to v noci vtedy je tma a robi s ami to lepsie proste sa tak odviazem a nemyslim na tu chut ani na nic len nato aby to jemu urobilo dobre a niekedy ma to tak zacne bavit ze ma az musi zastavit aby som uz prestala :D

tak tak

Ahoj ellyy, nechcem napisat ze u nas to bolo rovnako, ale nejake podobne crty tam su. my ked sme spolu zacali spavat, tak som to kratko na to urobila ustami. tiez som to nikdy predtym nerobila, ale ani som sa toho tak velmi nebala. bolo to najskor trochu zvlasnte, ale inak v poho a dokonca ma pochvalil, ze to vobec nevyzeralo tak, ze som to robila prvykrat :) takze som obstala. problem ale nastal neskor - ani neviem preco - nejako mi to zacalo prekazat. prave ten pach a chut ajakulatu a aj tych kvapocok lasky. nejako ma to odpudzuje stale. a odpudzuje ma to tym viac, cim viac on chce aby som mu to robila ustami (on mi to nerobi skoro vobec... ale ani ho o to neziadam, neviem - nejako mi staci milovanie... ). no co na to poviete?? slahacku neradte, lebo ak si predstavim zmiesaninu tych kvapocok a do toho slahacka, tak sa mi obracia zaludok :D

vlocka

Napad s perinou je celkom fajn. Proste pod nu zalez a zacni sa s nim hrat. Nemusis zacat hned s tym, ze ho zasunies do pusy, len tak sa s nim maznaj, bozkavaj, pridaj jazyk a postupne chod dalej a dalej. Na prvy krat to moze skoncit aj tym bozkavanim, aspon bude mat este vacsie ocakavania co mu urobis nabuduce. Co sa tyka toho pachu ejakulatu, jednoducho mu povedz, nech sa ti do pusy neurobi, je to celkom bezne, vela parov to nerobi az do konca. Ak mas namysli tzv, kvapocky lasky este pred samotnym vyvrcholenim, na tu chut sa da zvyknut. Na zaciatku ti to mozno nebude celkom po chuti, ale casom uz ti to ani nebude pripadat cudne. Dolezite je ako si sama napisala, ze sa ti to nehnusi, cize si na spravnej ceste. Je to bohuzial smutny fakt, ale chalani, ktori tvrdia ze im naozaj nevadi, ze im baba oral nerobi, klamu. Je to pre nich snad vrchol blaha (aj ked su samozrejme vynimky) a ked sa im ho nedostane doma, hladaju inde. Overena prax :)))

pipulka

pozri, ja som sa tiez najprv velmi hambila, riesila som to tak ze som sa schovala pod perinu a pod perinou som mu zacala pomalinky ustami robit dobre....po par mesiacoch sa mi to tak zapacilo, ze teraz by som mu to robila stale....u nas je opacny problem, on malokedy robi mne oral :( ale ved nevadi no....tak drzim palce ;)