Vekovy rozdiel medzi partnermi

Príspevok v téme: Vekovy rozdiel medzi partnermi
panadolka

Ahojte, zaujimalo by ma, aky mate nazor na vekove rozdiely, medzi mnou a priatelom je to 7 rokov (ja mam 16 a priatel 23)... ochvilu snad oslavime 2.vyrocie nasho vztahu, pozname sa s rodicmi, vsetci nam drzia palce, avsak obcas sa zamyslam, ci ten vekovy rozdiel nie je vela. Ci by sa to mohlo odrazit neskor, na nasom buducom spolocnom zivote (ak sa podari), rozdielne pohlady, nazory. O to viac tento rozdiel pocitujem teraz, ked priatel ma posledny rocnik vysky a ja som "este len" 2.rocnik na strednej. Zaujimalo by ma, co si myslite o podobnych vztahoch, aky rozdiel este je podla vas "v norme".

jantar

panadolka, na teme vestice a numerologia radi nejaka vestica zadarmo, tak jej napis a mozno ti napise ci ten vas vztah vydrzi a ci je perspektivny. aj ja som jej napisala a velmi trefna odpoved prisla. az neuveritelna!

slniecko111

panadolku, tak drzim palceky nech vyroci bude este viac :-) a byvate blizko pri sebe? ma auto a vasim rodicom neprekaza vas vekovy rozdiel?? a si si ista ze ked skonci vysku, neodide do ineho mesta alebo zahranicia?? aby si potom nebola sklamana ...

mirka 23

blablabla, to si mi pripomenula slová môjho manžela. Keď ideme na diskotéku a vidí tam svoje "kámošky" resp. rovesníčky. Tie baby majú 30, a stále chodia na diskotéky a hľadajú svojich princov.

mirka 23

Panadolka, myslím si že je to ideálny rozdiel. Môj manžel je o 8 rokov starší a frajerov som mala vždy o 8 rokov starších. Predsa len chalani v tvojom veku sú ešte nevyspelí. A to že chodíš do školy je v pohode, máš na to právo. Môj manžel má 31 (je rok pred dôchodkom:))a ja mám ešte jeden rok štúdia, zarobí toľko, že nemusím chodiť aj do práce. No a neskôr budeš ty vždy tá mladšia a krajšia:)

radana

Panadolka,vekovy rozdiel 7 rokov je v pohode.Moj muz je odo mna o 6 rokov starsi a manzelstvo nam uz 20 rokov funguje v pohode..Drzim palce..

blablabla

akoze prepacte,ale ste vsetci trapny.jediny s kym suhlasim je Jajka.Stratenu mladost nema,pretoze sa normalne zabava ako ostatne dievcata a vazne je akoze v poriadku,ked sa mlade pipky flakaju hore dole po diskotekach a kazdu noc si lahnu do postele s inym?prave taketo baby prispievaju k skazenosti!!!tak sa zobudte!a oni dvaja ked sa ludia,tak nie je co riesit...takze tak a panadolkavam drzim palce a vek nikdy nie je prekazkou ak sa dvaja lubia ;)

zozozo

vek 23 u chlapca a jeho oneskorene vyzrievanie je ako u teba 15 ci 16 rokov.skutocne muzi su oneskoreny takze vsetko v pohode