VVDRZI VZTAH?????

Príspevok v téme: VVDRZI VZTAH?????
alinka

ahojte!ja sa len chcem spytat, ci je tu niekto taky, kto chodi na vysoku niekde do zahranicia a doma ma priatela?totiz uvazujem nad tym, ze keby ma prijali do brna na vysku, tak by som tam mozno aj sla, lenze by som vedela dochádzat domov maximalne raz do 2tyzdnov a mozno ani tak casto nie. a bojim sa, ze by kvoli tomuto stroskotal moj 3rocny vztah. tak sa chcem spytat, ci by to podla vas mohlo fungovat?ak ma niekto podobne skusenosti, napiste please!diky

katina

ahoj, myslim si, ze to zavisi od vztahu a od vas obidvoch.Ja som zacala chodit s mojim uz terajsim manzelom este na gymku,on vtedy zacal vojencinu v Nitre.Potom som sla na vysku do KE a tiez nas vtedy napadalo, ci to ma buducnost.Skoncila som vysku, bola som este potom rok v Nemecku ako au pair, lebo som nedostala miesto, samozrejme bez neho. Bola to skuska ohnom, nevideli sme sa pol roka. Ale vydrzalo to.Po mojom navrate sme sa zasnubili a teraz sme uz dva roky spolu. Velmi sa lubime... Takze moj nazor je, ze ked to ma vydrzat, tak vydrzi. Je to o dovere a laske. Drzim palceky, napis, ako si sa rozhodla. Je to na Tebe, ale ja by som to asi riskla :-)