velka chut na jedlo

dot

Ahoj, ja jedávam ráno ovsené vločky s cornflakesmi a k tomu buď jogurt alebo mlieko a med, výborne to zasýti, super je tiež musli :-) Myslím však že nie je dôležité čo konkrétne to bude, hlavne aby boli raňajky - najlepšie však výživné ktoré zasýtia nadlho :-)

pusate

ja náhodou jedávam rožok s light syrom a rajčinu a papriku na raňajky,tak podla mňa je to celkom dobrý nápad-pečivo, lebo ked som mala pred pár rokmi obdobie,že som 9mesiacov nejedla žiadne pečivo,mala som z toho zdravotné problémy,a tak som prišla na to že treba jesť všetky druhy potravín aj sladké aj mastné ale v malých množstvách...

hellohello

a čo je dobré na raňajky? S čím sa dajú jesť cereálie? doteraz som ich máčala v mlieku, ale v poslednej dobe ho nejak horšie znášam, takže sa mu snažím aspoň ako-tak vyhnúť. Viem, že na raňajky je dobré ovocie, také jabĺčko. Rožky sú asi nie dobrý nápad, že? myslím celkovo pečivo...

sissa

to hellohello> ked nebudes jest doobeda, kedy po niekolko hodinovom spanku nemas v zaludku kusok jedla, sa necuduj, ze chybajucu energiu telo nezabudne vypytat vecer. Staci ti nieco male na ranajky a uvidis vysledky v podobe ovela mensich vecernych chutkach :))

hellohello

no ja mám takisto strašnú chuť na jedlo, hlavne navečer, to je najhoršie :( doobeda vydržím aj bez jedla... ale naobed a večer je to strašné. Čo mám robiť? :(

hajzlica

no ale mne nepomoze ani voda ..ani liter vody..ked mam chut na jedlo...a tu kalanetiku cvicim len tyzden..na bruchu moc necitim ..ani svalovku nemam ..ale na zadok a boky je v pohode..tam ci tim riadne..ale dnes som si pozicala pilatesa nejake 3dvd tak skusim aj to..