Pitva

gfbfbftbfbftbft

ahojky, pitva cloveka je na konci ked koncís medicínu vraj povinná......ale pitvanie zvierat....to uz newem.....-.

lenka12345

Ahoj.Studujem medinu v KE.Pri pitvach ludi som bola niekolkokrat a aj na antke sme sa v podstate ucili na cadaveroch,ale pitvy sme my studenti nerobili,len sme sa pozerali.Takisto sme nerobili ani ziadne pitvy zvierat.

pre imunitku

Imunitka, studenti (ziaci su na zakladnej a strednej) SZU maju pitvy u seba na skole a mrtvoly maju na rozdiel od vas, "vzdy cerstve". Takze tak.
Studentka na SZU

baku

palomino ja som sa pytala na tu skolu v dobrom nie v zlom, nemyslim si ja osobne ze je to odpoad, nepoznam a tak nehodnotim.. ale to vies cokolvek nove je neskusene a preto pre ludi aj zle..
nakukla som na ich rozvrh a vidim ze anatomiu im prednasa nasa skusena docentka a na cvikach uci nas najlepsi doktor anatomie, uplne vsetci ho zboznuju je najmudrejsi najviac nauci, vola sa Hisam.. vsetci chceli chodit k nemu na cvika u nas.. prosim Ta nemohla by si mi dat mail na Tvoju neter ? mne sa na UK nepaci... chcela by som sa s nou porozpravat... dik :)

medickaba

SZU ma akreditovane lekarstvo len 3i rok, preto sa o tom este malicko hovori a vie ... asi sa to bude dat posudit, az ked z nej vylezu naozajstni doktori. ja som jej studentkou, teda nastupujucou a co sa tyka prijimaciek, tak je urcite jednoduchsie sa tam dostat,ked sa rocne hlasi povedzme 300 ludi, ktory o tom vedia ... a ta anglictina bola teda malina, ja speakujem na advanced urovni, a tamto bolo tak adekvatne pre uroven studentov vylezenych z gympla - vacsinou ho*vno z tej anglictiny realne vedia, ak chodili len na hodiny do skoly ...
je jasne,ze UK bude mat vzdy vacsiu tradiciu, je to predsa UK, mna vsak utesuje to, ze nemusim stravit svoje dni vo velkej poslucharni, na tych sprepadenych uzkych sedackach (o chemickej ucebni ani nehovorim) :) ...
myslim, ze nie je az tak dolezita skola (inak, ked sa bavime o tom, tak najviac si vsetci vychvaluju Martin, vela ludi tam aj z BA prestupuje), ale pristup cloveka ... kolko kktov moze vyliezt z ktorej kolvek univerzity ... ved to vidno na momentalnych lekaroch, kolko z nich je naozaj prijemnych k pacientom a kolko si da pripustit chybu? a ze sa tych chyb v medicine uz narobilo ...
o cca 5 rokov budu moct prvy lekari SZU zacat samostatnu pracu, tak potom sa to moze porovanavat :)