Inseminácia

radana

Umele oplodnenie v pravom slova zmysle sa robi pri narkoze-vyberu sa vajicka,mimo sa oplodnia....Jancecka,precitaj si tuto temu od zaciatku,tam je rozpisane,aky je rozdiel.. :)

jancecka

no a ako sa to líši od umelého oplodnenia? prečo mi moja doktorka nenavrhla najskôr insemináciu ale už len umelé oplodnenie?

katus

Ahoj Meena, ako Ti mám napísať na mail, keď neviem aký máš. Tak napíš a už si budeme písať cez e-mail. Zatiaľ pá.

katus

Ahoj Meena,
som rada že si sa ozvala a dala mi cenné informácie. Tak Ty už máš za tým, ja sa chystám o týždeň najprv na sono a potom topravdepodobne zrealizujeme u Dr. Kubiša, lebo tam chodí aj manžel. Ale som rada, že info o centre na Sliači, vôbec som nemala túto info. Držím Ti strašne palce aby Ti to vyšlo. Chcem sa ešte spýtať, či mal Tvoj manžel málo pohyblivé spermie, ale bol nejaký iný problém? A kedy sa dozvieš či to vyšlo? Budem na Teba myslieť a strašne držať palčeky. Ahoj.

Meena

Ahoj Katus.
Drzim ti palce a urcite sa na to daj. Ja som bola v oktobri. DOPORUCUJEM ist na Sliac, na jednodnovu chirurgiu, MUDR. GALAD. Najprv ta objedna na niekolko krat na sono a potom, podla dlzky cyklu a dozretia vajicka ta objedna. Mna objednal hned za dva dni, ani sme sa z toho nevedeli rychlo spamatat. Manzelove spermie "vyperu" a vlozia do teba len tie najlepsie z najlepsich. Stravis tam asi cca 1,5 hodiny. Je to trosku bolestive, ale da sa to vydrzat. Platili sme 3 000 Sk. Vysledok zatial neviem, ale su tam strasne mili, mam dobry pocit a nelutujem.
www.gynpor.sk

katus

Meena ešte som Ti zabudla napísať, že týmito problémamy sa zaoberá Dr. Tržka v NFDR, je dobrý ale strašne vyťažený.