trpím asinejakou psychickou poruchou

ewkaaaa

ved ja a nehanbim chcela by somist.raz som sa rozpravala s clovekom ktory sa tým zaoberá a velmi velmi mi zdvihol naladu. uplne inak som myslela... tak skusim dakujem :)

fleerka

tiez sa mi to vynara kusok do depresivnych stavov s obdobiami lahostajnosti vsetko ti je jedno- to su tiez fazy vramci depresie
urcite vyhldaaj psychologa nemas sa za co hanbit aj ja k nemu chodim:)

alica9173

vyzerá to tak ze más depresie, a to psychologa urcite potrebuje. psycholog je preda normálny doktor, doktor duse, neboj sa tam íst. a kolko to stojí???? ak pojdes za sukromnym dost vela, ak pojdes do nemocnice za psychologom tak asi nic.....

ema

aj ja som to mala v tvojom veku.. nastatsie som z toho vyrastla.. nie je to puberta, neboj, ale je to iba o tom co si prispustis a co nie.. je to iba na tebe

majkaM

skus si to odsledovat ...ak sa to objavuje pravidelne kazdy mesiac par dni pred menštruaciou tak je to predmenstruacný syndrom ...ked som to ja zacala mavat tak som si tiez myslela ze uz patrim na psychiatriu ale potom som si precitala toto primar.sme.sk a vsetko som pochopila :o) ...ak to bude PMS tak to urcite ries s gynekologom!

predsa ja

ak to uz mas dost dlho tak toho psychologa skus, alebo aj psychiatra, moze to byt depresia... ked to trva len chvilu, tak mozno je to len take zle obdobie a prejde to

lilinka

Ja myslim, ze si v poriadku, taketo stavy mava vela ludi, aj ja. Ked ta nabuduce nieco take prepadne, pomysli na to, ze nikdy nie je tak zle aby nebolo este horsie. A ked mas zdravie, mas vsetko. Mozno tieto slova zneju zvlastne, ale mne to pomaha v takych stavoch. Mimochodom mam 23.