ppp??? zoznam co som dnes jedla

Príspevok v téme: ppp??? zoznam co som dnes jedla
jojka551

dnes som zjedla:
1×jablko
50g syru
3 lyzicky coko jogurtu
1/4 horalky
100g bieleho masa (teraz si pon idem)
Dnes je to v pohode ale napr. vcera vecer som zjedla s mamou dezert a potom sme si dali napoli rybu a potom som sa uvedomila ze je to vela a sla som to vyvraciat. niekedy mam proste take nutkanie to dostat z tela prec.

jajka001

ja som nikdy neratala kilojouly. zjedz take mnozstvo ktore si schopna spálit. ak sa hybes jedz viac ak nie jedz menej. ak mas vacsie telo to potrebuje viac ako to mensie. pocuvaj co ti hovori tvoje telo. jedz tak aby si nebola prejedena ani hladna.

lilllaaa

KED NECHCEM PRIBRAT ALE SKOR SI UDRZAT HMOTNOST KOLKO KJ A KOLKO KCAL MAM PRIJAT ZA JEDEN DEN?A DRUHA OTAZKA-KED IDEM JEST STRAVU KOLKO KCAL A KOLKO KJ BY MALII OBSAHOVAT RANAJKI OBED DESIATA OLOVRANT?DAKUJEM

pusate

nooo,moja zlatá alaaa ale takto podvyživená dlho žiť nebudeš,čudujem sa že si to tvoji rodičia nevšimli,ved ty musíš vypadať ako chodiaca kostra,šak ja váčim ako ty a merám iba 152cm a už ma chceli brať na psychinu,ale ja to nepotrebujem,dokážem sa liečiť aj doma s pomocou doktorov ambulantne,ale ty ked sa nebudeš liečiť-zničíš si zdravie,ja som kôli ppp prišla o žlčník a nemám ani krámy,tiež som s tým začala v tvojom veku a teraz mám 17 a vyzerám tak na 12...a ty máš krámy?

alllaaa

ahojky spolocnicky:Dja mam 14rokov meriam 160cm a vazim 37kil trpim na anorexiu neliecim sa a ani nemam v umysle...no moj zoznam stravovania je:
R/JOGURT
D/2 CHLEBIKY S MASLOM A SUNKOU A S PARADAJKOU
O/MESO A ZEMIAKY
OL./PECIVO

NEJEM NIC CELOZRNE MAMKA MI TO JEDNODUCHO NEKUPI VIE ZE SOM CHUDA NEKUPI..NO A CO SA TYKA TOHO OLOVRANTU VECSINOU SA STAVA ZE TO VYHODIM A NEZJEM TO..KED TO NIEKEDY ZJEM MAM VICITKY ZE PRECO SOM TO UROBILA...NEZVRACIAM ANI NECHCEM..JA LEN PROSTE CHCEM BYT CHUDA A KED MAM O KILO VIAC VIDIM SA TUCNA..CHCEM SI TO UDRZAT...MAM BRAT TABLETKY B12 ALE JA ICH ODHADZUJEM NECHCEM PRIBRAT.ABOLOVALA SOM VELA VYSETRENIA NA GASTRO STITNU ZLAZU A POD.KAZDA DOKTORKA SA MA STALE PYTA PRECO SOM CHUDA...MAMKA IM POVIE ZE JEM A NEPRIBERAM..MAMKA NEVIE ZE TRIM TOU ANOREXIOU ANI JEJ NIC NEPOVIEM PRETOZE ONA BY SA DLHO TRAPILA POTOM..POZNAM JU..JA SA TIEZ TRAPIM A TAK ISTO SA KODLIM ABY SOM MOHLA JEST CO CHCEM ALE NEPRIBRAT...CVICIM AJ BRUSAKY A DREPI STALE SOM CHCELA MAT VYSPORTOVANU POSTAVU ..A OD KEDY CVICIM NA HRAZDE MOJ OBVOD PASA SA ZMENSIL NA 58CM..A NEDELIM STRAVU...AHOJKI DIEVCATKA ...ZVLADNEME TO...STALE SI HOVORME :CHLAPCOM SA PACIA DIEVCATA AJ S TROSKU SUNKY NA TELE A MI JU NEMAME:DALE BUDME RADI ZE ZIJEME...

nevladzem

noo tak dnes som to posralaa dost poobede.Ja mam taky problem ze sa drzim,potom nieco zjem (ako dnes ze 2 kremese) ze ptoste nieco "zakazane" a potom si poviem ze sa dotlacim a potom zase raz zachod..ja vlastne ani nemam chut sa prezrat,len sa neviem zbavit toho ze mi tam tie 2kremese ostanu,..taak sa dotlacim..aj dnes..ani som nemala chut ale predsa som sla..je mi zo seba zle..a pritom vo mne ostalo este viac nez z tych kolacov,lebo som sa v polke orgie stopla,lebo som uz fakt nevladala byt s tou hlavou v zachode..:((

evcca

mne sa celkom dari,ale je to tazke. to som neadresovala tebe,ale babam, co pokusaju osud a neprajem im nieco taketo nikdy zazit.

pusate

týýý koksooo ja už ani neverím,že toto som písala ja,už som aj zabudla ako sa vracá a to nevracám iba necelé 2 týždne...