HIV pozitiv

Príspevok v téme: HIV pozitiv
laks

Zdravim. Mozno tu uz bolo par tem, ale chcel by som poprosit o radu. Mal som chraneny sex s prostitukou a pritom ani moj penis nebol moc stoporeny, tak napol, vsetko toto bolo sposobene dovolenkou, alkoholom a podobne. Stalo sa to v 1. polovici jula, cize asi tak 2 mesiace spat plus par dni. Obcas ma pali trosku vytokova trubica, to zacalo asi par dni potom, na zalude mam asi 3 take mini mini cervene vyrazky, to asi tyzden dozadu a dnes akoby som dostal chripku, nadcha, bolesti hlavy a slabsie hnacky, cize typicky priznak HIV. Ta chripka moze byt sposobena aj tym rapidnym ochladenim za posledne dni. Viem ze sa daju spravit testy v BA na kramaroch, ale az po 3 mesiacoch po spravani. Co si o tom myslite? Mam dost stresy z toho a akurat prestavam s fajcenim(3. den uspesne nefajcim :) ). Za kazdu radu, skusenost a pod. dakujem.

jajka001

wowo to si fakt myslis ze sa nakazis az na treti krat? uz si pocula ze statistika je uhrn a priemer nepresnych udajov? rozmyslaj. niekto sa nakazi a niekto nie.
ahoj, s liekmi to urcite vydrzis dlhsie.
laks, mal by si ist ku doktorovi, pohlavnych chorob a infekcii je veľa.

ahoj :_)

caro...kazdy poriadny zubar ktory cisti a dezinfikuje pristroje po kazdom pacientovi by ta mal vziat...lenze otazka...kto je dneska taky??na akeho lekara sa da spolahnut?dnes je spolahlivy lekar zial luxus :((

ahoj :_)

xcel by som sa opytat ci je pravda ze bez aids liekov clovek moze dlhsie zit ako s nimi....za odpovede dakujem :)

caro

Zdravim, som pozitivny 2 roky, doteraz som nemal ziadny problem co sa tyka doktorov (dolezitejsim som to povedal). Nedavno som chcel zmenit zubara, oslovil som jedneho, s dobrou reputaciou. Prijal ma, tak som mu o sebe povedal. Dostal som aj termin ale v den, ked som bol objednany, mi povedal ze si to rozmyslel a ze nemozem byt jeho pacientom..Vie mi niekto poradit dobreho zubara v BB kraji? Dakujem.

zelenina

inkubacna doba je 2-3 mesiace, dovtedy test ukaze negativny vysledok. na kramaroch je to ok, anonymne a mily personal

wowo1

AJ ja mam chripku a drzi ma uz mesiac.pises ze si mal chraneny sex a snad ziadnu trhlinku na sliznici takze neboj sa!Kondom je bezpecny Okrem toho statisitcky sa clovek nenakazi na prvy krat aj keby mal sex s Aids nakazenym bez ochrany. Nakazi sa podla vyskumu az na 3 x.takze klud!

krisha

mozno len prilis stresujes a zacinajucu chorobu si namyslas...Krv ti moze zobrat aj tvoj obvodak, a ten ju posle na testy, teda ak niesi z Ba, nemusis sa trepat hned na Kramare. To casove obmedzenie nepoznam, ja som bola tiez na testoch,ale kolko dni resp. mesiacov od mozneho nakazenia to bolo, si napamatam. Vela stastia