Posilnenie imunity - hocičo

marián zelinka

Dobrý večer. Ponúkam výrobky od Nutrilite a ak by ste mali záujem ozvite sa na mail a môžem Vám z našimi odborníkmi vybrať pre Vás najvhodnejšie vitamíny.

any1

Účinkuje na 110% - aj alergia mi zmizla, aj nábeh na astmu - našiel som predaj aj na Slovensku na:
www.asara.webovastranka.sk
Tá fľaša mi vydržala mesiac - mal som ich 6 aj keď stačili 4, ale pre istotu....:o)

[zruseny12]

...na posilnenie imunity je dobre brat aj probiotika.PROBIO FIX.../da sa kupit v lekarni/BION3 je tiez dobry...

slnecnica311

na posilnenie imunity dostat v lekarni napr. tieto pripravky:Echinaceove kvapky i sirup,imunoglukan sirup aj tablety,hliva ustricna tablety,vitaglukan sirup-vytazok z hlivy...

miska2008

Poradím mailom.Len toľko:ja som posilnila imunitu mojích detí s aloe a včelými produktami.Pozor však na mačku vo vreci.

mirka 23

Lukassino, zatiaľ ešte funguje toto číslo. 0911279694, objednávala som ešte minulý týždeň, tak vyskúšaj a opýtaj sa či majú. Myslím že sú na tom tak, že dopredávajú zásoby.

lukassino

Dakujem RNG za odpoved, ako si nakoniec napisal tak najsilnejsi je chaparal, 2x500 mg...ma napadlo skonbinovat tento pripravok s Isoprinosine..chcel by som sa opytat kde by sa to dalo zohnat, ci aj v tvojich obchodoch, ale som trochu mimo obraz bo si tu spominal,ze koncis so svojimi obchodmi.ak som dobre pochopil.