zmeškaný hovor

zobák

Na Info linke nepovedia, kto je majiteľ mobilu, ak sa jedná o Prima kartu, alebo ak je tam poznámka, že číslo utajené.

kamilka

no mne raz niekto cudzi akoze omylom vypisoval sms. a potom mi ta pani navrhla sex.. tak som jej odpisala, ze sa najprv musim opytat mojho karatistu Romana, tak hned prestala pisat aj mobil si vypla

tak to je

s tou SMSkou to nie je zly napad. napis mu, ze preco ti stale vyvolava, co potrebuje, ze teba to jednoducho otravuje, tak ak by bol taky laskavy s tym prestat, inak budes nutena to riesit cez policiu.

majka_

tu policiu som ti poradila len preto, lebo par krat za sebou mi volalo nejake madarske cislo na mobil. nestalo sa to raz, dva krat, ale viac krat. najprv som to zodvihla, nic sa neozyvalo, len zrusili. potom som im druhykrat povedala, ze je to zle cislo, volaju nespravne. a potom mi niekolko krat denne este volali (a tak to slo asi tyzden). sla som do orange-u a tam jedna "MILA" pani mi povedala, ze akoze co oni s tym maju robit... ze je to moj problem. ta som pomyslela, ze nech sa ma rada... a kazala mi ist iba na policiu, ze je to jedine riesenie.

kikulka

titina,alebo mu pošli sms a napíš,že ak niečo dôležité potrebuje,nech láskavo dvihne mobil a ak nie a tieto nočné telefonáty budú pokračovať,udáš ho na polícii

[zruseny12]

...zvyknu sa takto zahravat,aj mne sa to obcas stalo...ale zalezi,aj komu ste dali cislo mobilu...a podla toho typuj...inak vykasli sa na to...jeho to prejde...

tronka

hej ved pohodka ja len ze ak nahodou nemas dakeho co si mu hlavu poplietla ,,,a to chapem aj moja starka mobil berie ako pevnu linku ,,,no ja by som jednoznacne ak by sa to este opakovalo tak by som mu zavolala tak aby ma nezrusil a povedala by som mu ze ak sa to bude opakovat tak zavolam na policiu

titina

Ja, titina, som dcéra rodičov, ktorí majú 70 rokov, a ktorí nachádzajú na svojom mobile tie zmeškané hovory (oni mobil nenosia pri sebe, kuknú naň len občas, ako väčšina starších ľudí chápu mobil ako pevnú linku, ktorá zostáva doma), ani nevolali spätne na to číslo, skúšala som to za nich ja z inej (pevnej) linky, ale dotyčný ma vypína. Tak len chcem vedieť, kto to voláva.