NÁHODA, ČI?

lizinka

no medzi tých "šťastlivcov" sa radím bohužiaľ aj ja..tiež po dlhej dobe rozchod..a čo počúvam, tak aj ostatní si to všimli vo svojom okolí..je to divné, nikdy som veľmi neverila horoskopom, že tento rok bude taký a henten taký..ale asi na tom naozaj niečo bude..

no teda aj ja

no ja som mal tento rok 3 rozchody...:(( a v mojom okoli sa ludia tiez rozchadzaju... este aj take stabilne vztahy ze sa zdalo ze uz sa blizili k svadbe,chodili spolu 8rokov a potom sa rozisli...hm... naozaj na zamyslenie...

aj ja...

no, je to zaujimave..moj vztah trva 7 rokov, a zrazu zistujem, ze namiesto k dlho ocakavanej svadbe sa priklanam skor k rozchodu :(

suedenim

nezda sa ti to, vsimam si to aj v mojom okoli,je to brutalne, v podstate sa rozisli vsetky pary ktore poznam na maalicko vynimek a viac ludi mi to potvrdilo ze nechapu,ale tento rok je vynimocne plny rozchodov,rozvodov viac ako kedykolvek predtym

lizinka

Len by ma zaujímalo, či je to len v mojom okolí, lebo to, čo sa deje, som v živote nezažila..medzi kamarátmi sa rozišli 4 páry, ďalšia kamarátka mi píše, že aj ona sa rozišla, 5 minút na to mi to isté píše kamarát..tento týždeň prídem do školy a dva najstabilnejšie páry v mojom okolí rozídené..o manželstvách a pristihnutých neverách v mojom okolí tohto roku ani nevravím..inak tí ľudia majú medzi 20-30, žiadne pubertálne lásky..tak sa mi to zdá byť divné..hmm

jajka

ja mam pocit ze ludom sa nechce prisposobovat, radsej sa rozidu, chcu najst lepsie, nechcu sa viazat atd. ludia vseobecne sa k sebe uz nechovaju velmi pekne.