asi som dnes rano otehotnela. mozem to uz citit?

hmmmmmm

najzranitelnejsie ja pocas embryonalneho vyvinu, tj prve 3 mesiace..nehovoril nahodou ten lekar o 9. tyzdni? ..urcite ano :)

sandy21

a myslite ze je pravda, ze dieta je najzranitelnejsie v 1. mesiaci tehotenstva, nie v 9. ako si vsetci myslia? hovoril v tv jeden doktor

jablonkaa

ano, hCG sa tvori az po uhniezdeni oplodneneho vajicka v stene maternice, teda cca 7 dni po oplodneni. tehotensky test, nech je akokolvek citlivy, treba robit az v case, ked ma nastupit menstruacia, teda 14 dni po oplodneni.

hmmmmm

HCG sa zacina tvorit hned po nidacii, uhniezdeni v maternici...a v moci sa da odsledovat tak 10-14 dni po otehotneni

aaaaaaaa

a po akej dobe sa objaví na tehotens.teste, že som tehotná???? ukázalo by to hneď?? alebo až po určitom čase.....??

hmmmmm

ak doslo k oplodneniu, tak to uz nie je vajicko, ale zygota, ktora sa nasledne deli... ale tehotna este nemozes byt, tehotenstvom, by som to nazvala, az ked dojde k uhniezdeniu vajicka v maternici a to asi tak rychlo neprebehlo :) ..

aaaaaaaaaa

pre jablonkuu:kedy sa začína produkovať hCG??? robila som si tehot.test po dvoch týždňoch od nechráneného styku a test mi vyšiel negatívny...takže tehotná asi niesom, že?

kachnicka

Sandy, velmi ti drzim palce, aby vam to vyslo, ale je naozaj pravda, ze to este v ziadnom pripade citit nemozes. Dokonca aj tzv. tabletka "po" sa da uzit do 72 hodin po styku, co su tri dni, aby sa zabranilo usadeniu vajicka a teda oplodneniu. Je to teda urcite dlhsi proces. Je super, ze myslis pozitivne, ale bud este trpezliva, pockaj par dni a budes si na istom.