S mojou matkou sa neda zit:(

Príspevok v téme: S mojou matkou sa neda zit:(
12jana

ahojte...
ja to uz dalej nevydrzim:(
proste mam 16..moja mama sa s mojim biol. otcom rozviedla ked som mala par mesiacov preto ze som sa nenarodila ako chlapec...
po 10rokoch sa znvoa vydala za chlapa totalny lenivec nic jej s domacnostou nepomaha atd..narodil sa mi brat a mne sa cely zivot otocil na opak...
spravila som nieco co mi neprikazala vrieskala zbila ma...spravila som nieco co mi povedala s malou chybickou vrieskala na mna zbila ma a navyse sa na mna naziapala ze som neschopna atd..a tak to je dodnes...
je mi az do placu ako pocuvam ze moje spoluziacky behaju kade tade po chatach po diskotekach..ja som v zivotenikde nebola nikde mi mama nedovoli ist,preto nemam ani kamaratky proste nikoho,ucim sa do skoly na 1-2jky ziape na mna ze nic nerobim len sa ucim a aj tak mi to bude na nic.ucim sa horsie a pomaham jej pritom ziape na mna ze sa neucim ja uz neviem ako s nou vYchadzat:(
mam toho uz plne zuby..

12jana

s tym sa neda nic robit foter je na cisto na jej strane...on stale vsetko prekruca naopacne:(
a zit svoj zivot tiez nemozem lebo len co ostanem v skole o polhodinku dlhsie a ona pride z roboty a ma nenajde doma tak ma hlada po celom meste kym ma nenajde:(

moniqa87

ako ak ta mlati, to je na povazenie a mala by si s tym nieco robit a co sa tyka toho chodenia na diskoteky a chaty... no chaty ako matka by som neschvalovala ani, ale zas na tych diskotekach staci byt raz za cas, mozno raz za pol roka, to si nejak vydebatuj a uvidis, ze ti nic neujde...
inak ak ta mlati, niekam sa s tym obrat...
a ze na teba v kuse vrieska? nuz moja, budes to musiet prezit, kym sa budes moct osamostatnit...
ja si tiez s mamou vobec nevychadzam, ale tak to sa musis naucit hadzat za hlavu a zit si svoj zivot