Syfilis...???!!!! prosim poradte

Príspevok v téme: Syfilis...???!!!! prosim poradte
aisha

mam strasny strach... na posve sa mi vytvorili dve hrcky skoro pri klitorise asi vo velkosti hrasku a bolia ma uz ich tam mam vyse tyzdna a bojim sa,ze by to mohol byt syfilis. spravila som jedno posmyknutie a po mesiaci ked si myslim,ze som stretla lasku na cely zivot sa to cele pokaslalo a ked sa mi potvrdi syfilis tak som nakazila aj jeho..co mam teraz robit? ako dlho trva kym sa potvrdia vysledky????

janka

Aisha, ty si túto tému tu už pred časom písala. Nemusí to byť sifilis, môžeš mať len zápal (pokiaľ viem, tak pri sifilise tie hrčky nebolia). Nelieč sa sama, zájdi za gynekológom. A budeš mať aj dušičku na mieste, že presne vieš, čo to je.Inak sa ti to môže aj zhoršiť. Naber odvahu a choď......prajem veľa šťastia..drž sa

fidka

vyhľadaj gynekologa...za výsledkami nebudeš dlho čakať.....ešte je tu možnosť anonymného testovania na pohl.choroby..v niektorých zdravotníckych centrách..ale nemusí sa v tvojom prípade jednať o syfilis..možno to je len infekcia...tiež sa tak niektoré infekcie prejavujú..skús si kúpiť CLOTRIMAZOLUM.....