Vysetrenie z kvapky krvi

mijak

mariaa vdaka, ale nasla som tam v blave len psychiatra...takze cirou nahodo, iny kontakt/ako som pisala/ hoc aj telefonicky nemas :)
raz si to v akejsi teme komusi zverejnila telef. kontakty na KE a BA len neviem kde to bolo. Preto som sa pytala teba,lebo viem ze si bola a mas s tym skusenost a spominala si gastroproblemy ako aj ja...

[zruseny12]

mijak,prepac,ale uz ma predbehla adulien,tiez by som ti napisala tuto stranku...tam sa dozvies dost...prajem ti aby ti to pomohlo...pekny den...pa

mijak

mariaa prosim ta pekne, daj mi nejaKY KONTAKT NA LEKARA-ALE mudR. CO TO ROBI AJ V BLAVE A JE DOBRY-TEDA TO VIE ROBIT. PROSIM TA, A AK VIES, TAK NAJRADSEJ BY SOM BOLA KEBY TO BOL ROVNO GASTROENTEROLOG/POPRIPADE INTERNISTA, CI ESTE TAK IMUNOLOG/ AK VIES , BUDEM TI VDACNA. DAKUJEM PEKNE. A SURNE, CIM SKOR NA TO CHCEM IST. OZAJ, A DAJU SA TYM VYSETRENIM ZISTIT AJ PLESNE CI KVASINKY V ORGANIZME -TEDA V KRVI, CI INE PARAZITY?. MAJU ONI AJ NEJAKU WEB STRANKU A MAIL ADRESU? DAKUJEM TI VELMI PEKNE, PA

[zruseny12]

...a este ci som bola spokojna?nadmieru,zachranilo mi to zivot.../chybalo mi vela vit.sk.B,vapnik,mala som stress v tele..atd./mne to velmi pomohlo,nebyt toho,dnes neviem kde som,keby som nebola objavila,toto vysetrenie...MYSLIM TO SMRTELNE VAZNE...

[zruseny12]

eee,pozri si toto www.calivita.sk mikroskopicke vysetrenie kvapy krvi...
...su tam aj cisla tel.mozes sa informovat na cenu,lebo ja som bola 2x,ale uz davnejsia zaciatkom roku,tak neviem ci je to stale aktualne cena...vela kvapiek nezoberu,pichnu do prstu a co ti vytecie tak to zoberu,na sklicko,pod mikroskom,aspon mne to tak robili...