moze muz v citoch oklamat sam seba?

rachab

pre podobna:
Ach, je to tazke, ten moj kamarat sa zase velmi rozculi ked zacnem taketo temy o nas dvoch, pre neho to je uzavrete..Podla mna je to kus sebecke, ked vedia o nasich citoch a aj tak za nami chodia. Neuvedomuju si ako nas zranuju:(

podobna

RACHAB, TAK AKO KEBY SOM TUTO TEMU PI SALA JA. TIEZ MAM KAMARATA, KTORY JE SO MNOU RAD, SO VSETKYM SA MI ZDOVERI, BAVIME SA. ALE PROBLEM JE, ZE JA HO MILUJE. A NIEKEDY MI TO NEDA A KED SME SAMI A JE ODO MNA LEN NA PAR CENTIMETROV A MLCKY NA SEBA POZERAME, TAK MU POVIEM " LUBIM TA". A ON POVIE " NELUB MA, NECHCEM ABY SI BOLA NESTASTNA. JA TA MAM RAD, ALE NELUBIM TA "
TAKZE SME OBIDVE CHUDERKY, ZAMILOVANE DO TAKYCH CO NAS NECHCU.

SHAKTI

zrejme sa potrebuje oddelit a odmlcat prave preto, ze taketo temy zacinas a tlacis na neho. Sam si musi ujasnit co chce a to docielis jedine takym spravanim ako som napisala nizsie= to jest netlacit ho tam kam chces tym. Chciet musia vzdy dvaja, jeden - sam nic nevyriesi. Uzivaj si jeho kamaratstvo, mozno sa z toho vyvinie nieco viac, ale laska sa neda sputat, laska potrebuje slobodu, daj mu slobodu a on sa rozhodne sam a nebude sa potrebovat oddelit. Muzi sa najlepsie citia so zenami, s ktorymi nemusia nic riesit, odpovedat na otazky, ktore ich do nicoho netlacia, pri ktorych mozu byt sami sebou a ktore si ich povazuju- tu hra ulohu muzske ego. Teda kazdemu robi dobre, ked vydi ze ten druhu ma zaujem...Hlavna zasada je, neries co vyriesit nemozes, sama sa do toho zamotavas, nechaj to tak nech sa to vyvinie same, bud bezprostredna, prirodzena, vesela..uvidis sama ako sa zmeni jeho spravanie a pokial sa nezmeni, tak mas dobreho kamarata a ten je mnohokrat ovela viac ako zly partner.

rachab

Som zena, snazim sa ho brat ako kamarata, ale ked sa potrebuje oddelit, tak som z toho potom namäko a ked sa odmlci, velmi mi chyba. Potom sa vrati akokeby nic...Hej, viem ze uz take temy nemozem zacinat, velmi sa nato zlosti...

SHAKTI

jaj ty si zena..
podla mna muzi nemaju kamaratky. Bud sa im ta zena paci a preto s nou travia cas alebo sa im jednoducho nepaci a cas s nou netravia. Muzi su inak velmi jednoduche bytosti, to iba my zeny ich komplikujeme. Mozno tuzis po laske a snazis sa z nieco co mas po ruke urobit to co chces, ale ...
Ak mas napr. doma skodovku tak porsche z toho nespravis, akokolvek po tom tuzis.
skus ho brat ako kamarata, nezacinat podobne temy, spravat sa voci nemu ako kamaratovi..on si to da v hlave do poriadku, co chce a co citi. Najlepsie zistis co k tebe citi, ked ta uvidi s inym. Pokial ziarli tak iba kamaratstvo k tebe neciti. Mimochodom toto ty za neho nevyriesis.

rachab

hmm..tak preco za mnou stale chodi ked ma nechce. Vie o mojich citoch, musi vediet ze toto ma zranuje. Ked je velmi blizko, tak pocitit potrebu sa oddelit. Ak som len kamaratka naco sa odo mna potrebuje oddelit?

dada

rachab,
niekedy chlapi potrebujú"bútľavú vřbu",ak nič k tebe necíti nechaj to tak,neslubuj si od toho nič,lebo budeš nešťastná

baulinka

je to mozne len je tam strach z niecoho ,,,mne sa to stalo nahovarala som si to je len kamos a nakoniec ked mi povedal ze je zalubeny do jednej baby zacala som revat ako blba a vtedy som si uvedomila ze ho naozaj lubim