moze muz v citoch oklamat sam seba?

SHAKTI

Myslim ze i dada ma pravdu- muzi asi velmi dobre vedia co chcu, to ze nevedia co chcu pouzivaju skor ako vyhovorku. Ale tazko sa na to pytat zien. Predovsetkym by si mal sam vediet, ci sa klames, teda ak sa jedna o teba :-) Neviem ci tato otazka nieco vyriesi...ak odpovie 10 ludi ano a 10 ludi nie...

rachab

velmi ho lubim a chcela by som aby to bolo vzajomne, aj to tak citim, ale on mi vravi ze on nic viac ako kamaratstvo neciti. Pritom je casto so mnou, rozpravame sa o vselicom. On ked citi ze sa velmi priblizil, tak sa zase stiahne a potom sa po case zase vrati. Trapi ma to. Ked som mu povedala ze niekedy neviem co vlastne odo mna chce, tak mi povedal, ze nechce nic, velmi sa nazlostil a ze nemam zacinat z touto pre mneho nezmyselnou temou:(

SHAKTI

jaaa si myslim ze muzi premyslaju niecim inym ako hlavou a citmi :-)
ano moze oklamat sam seba..skor by som sa zameriavala na to, preco presviedca sam seba ze nic viac ako kamaratstvo neciti, pretoze uz z tvojej otazky( a vobec tym, ze ta takato vec napadla) je jasne, ze to tak nie je, ze to niekde v sebe vies, len si to nechces priznat, branis sa tomu. Mozno sa bojis sklamania..

moniqa87

myslim, ze to je mozne, ale casom urcite kazdy muz zisti preco potrebuje vyhladavat pritomnost jednej zeny...
isty cas to asi potrebuje na to aby si ujasnil vlastne city, ale to myslim, ze robia aj zeny, nie?
je to podla mna prirodzene