ako na plet bez akne a necistot

delphia

pravidelne cistenie v kozmet. salone, nechytat tvar v priebehu dna spinavymi rukami, po sporte cim skor umyt pot a prach z tvare, vhodna kozmetika, chem. peeling alebo mikrodermabrazia www.kozmetikamonika.xf.cz
a v pripade ak su na tvari pravidelne hnisave vyrazky cca 5 a viac- navstivit kozneho lekara.

wiwien

no tak vám poviem, oni kožný len skušaju ,ktorá masť zaberie..a ak nie jedna, tak potom druhá si myslím..aj ked ja som tiež chcela ísť znova ku kožnému, ale aj za tie maste som už riadne vela vyhodila, tak sa mi to nechcelo stále sa tam objednávať a kupovať si drahé mastičky..ono aj ja sa s tým už dlho trápim, ale teraz som sa rozhodla, že idem tú tvár sa pokusiť uzavrieť a vyliečiť, aspon ako tak a potom si dám chemick peeling, už nemám vela vyrážok, len také drobné jazvičky v okolí brady a chemický peeling to zredukuje dufam..

simaa26

mne osobne velmi pomohla kozmetika od znacky nivea young- stay clear a peeling wash off. skus ist a stranku www.nivea.sk a urob si test svojej pleti a kup si podla toho vyrobky mne to zabralo .;-)

slenka

Mne na vyrážky pomohla antikoncepcia- tabletky-Diane 35, ale po skončení užívania mi v Anglicku lekár predpísal gél na tvár,Panoxyl, ten je perfektný, ale neviem či ho je dostať aj tu.Opýtajte sa kožnej alebo v lekárni, či majú nejaký výrobok,ktorý obsahuje: bezoyl peroxid,carbomer,di-isopropanolamine,propylen glicolmacrogol lauryl ether,sodium lauryl sulphate.Je to písané po anglicky ale myslím si že lekárnik by tomu rozumel.

jefitto

Presne tak... Vyskúšal som už drahé avony, oriflejmi, biodermi a podobne skazy, ale hovno to pomohlo. A dnes som bol u kožnej a zase nukala biodermu, tak som sa jej opytal, že či ma chce nasrať, tak potom mi dala dajakú nemecku vodičku a ešte pytiol. Tak to skúsim, dúfam že dačo ponmože. A zožral som kocku drožďa, ta ale neviem, či to dačo pomože

njurrrr

1. Nawsteva koznej
2. pit bilinkowe caje
3. obklady z bylinkowych cajov
4. ziadne peelingy
5. dobre su masky z twarohu a medu
6. kozmeticka
7. pit wela wody

monika9

treba ist do specializovaneho centra kde pracuju doktory nie ku kozmeticke,v dnesnej dobe existuju lasery ktore vam pekne vycistia plet,kremy a vodicky su blbost,to skor potom nejake vhodne tabletky

andreaa_

sweet,ak sabjednáš na určitú hodinu,nemusíš na chodbe nikoho stretnúť,ale za tento nadštandard si treba zaplatiť

sweet

ako ja by som sa ku koznej strasne hanbil ist, ked si predstavim ze na tej chodbe co je cakaren, tam bude tolko ludi, a ja s vyrazkami na tvari tam pojdem =D divne by to bolo moc ... inac uz som sa to pytal raz ze ako vplyva potenie sa napr. pri sporte , na vyrazky na tvari ? tie pory to odopchava, alebo zhorsuje ?