Najäčšie trapasy v posteli

Príspevok v téme: Najäčšie trapasy v posteli
hownocuc

Hodte sem neake aby sme sa trosku pobavili ;)Wed je to anonymne ;) aky najväčší trapas ste zazili pri tom???

No tak tu je ten moj
Raz ked som robil jednej zenskej oral (mal som dost vypite) ozwracal som jej stehna, brucho aj pipku :D Isel som sa prepadnut od hanby...
Wem ze je to nechutne, ale teraz sa na tom smejem :D

marci

jaa tiez poznaam jednu historku dakeho chlapika rec nieje o mne ze bol zjebany dakde na internate aa isiel vylizat ako zensku bola tma obaja dost napiti a jak vysiel potom z izby usmial sa a medzi zubami mal jej chlp a usta cele od krvi ona ma la kramy a ony si to jaksi neuvedomili:D:D:Dno je to dost nechutne:D

lepka

my sme sa isli s priatelom milovať a ja som už lezala na posteli a on isiel ku mne spod sprchy a chcel tak nonšalantne skočit ku mne na postel a ako letel nonšalantne tak si prdol nechtiac a potom sme sa na tom hodinu smiali.

prtka

hehehhe mne sa stalo ze priatel mi robil oral uz som skoro bola a vtedy som si prdla hehehe jemu rovno do tvare ;) no neudrzala som sa heheheh

tronka

tak ja nemozem :DDDDDDD hownocuc ja sa valam smiechom po zemi :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD tak aky trapas chuda baba ;DDDDDDDDDDDD

skrutka

:D parada, ty si jaky borec :D
TAk ja som mojmu byvalemu uz teraz :) rozbila noc..nemal ho sice zlomeny, ale riadne mu praskol a pokryvil :DD chudaak. sme boli na chirurgii potom a chceli mu ho napravit, ze to bdue riadne boliet, tak si to radsej nechal tak.