Prosim o radu....

Príspevok v téme: Prosim o radu....
musienka

Prosim poradte mi co mam robit, som 20 rokov vydata,mam 2 deti,vo vztahu je to uz len povinnost a laska sa vytratila a sex uz len odpor....mam priatela 3,5 roka,je mi vsetkym na svete,chcem byt len s nim,vela veci sme uz zazili,rozumieme si,je mladsi ale v tom nieje problem...ako ist za svojim stastim a nikomu neublizit

[zruseny12]

nic v zlom,len aby to neskoncilo...tym ako sa k nemu prestahujes nastalo...laska netrva naveky...si si toho vedoma?iba tolko viac sa nebudem k tomu vyjadrovat,lebo mne sa nepaci ako podvadzas manzela.../ale nebudem ta odsudzovat,nie som tu na to.../

Musienka

este sa tu vratim....s priatelom sme si vsetkym a sme jeden pre druheho....vsetko sme robili spolu ....od prechadzok az po betonovanie.....vzdy ked sme spolu je nam bozsky....zacala som to riesit na zaklade toho ze priatelovi delenie sa o niekoho manzelku a stretavanie sa po praci a sem-tam cez vikend zacina vadit....chce ma mat stale aj v noci vedla seba ma citit....

moniqa87

musielka urob to, ale hladaj co najjemnejsie slova a pripravuj sa na to najhorsie, drzim ti palce, daj vediet ako to dopadlo

Musienka

a ostat vo vztahu manzeslkom a vzdat sa lasky a mat len spomienky na nieco co ma robilo statnou ta predstava boli a velmi....

Musienka

to keby som vedela....najst spravne slova....laska je slovo velkeho vyznamu a oplati sa za nu bojovat ....mozno to potrva pol roka myslim ten boj...ale ak mam byt stastna do konca zivota tak nie je o com...