Prosim o radu....

Príspevok v téme: Prosim o radu....
musienka

Prosim poradte mi co mam robit, som 20 rokov vydata,mam 2 deti,vo vztahu je to uz len povinnost a laska sa vytratila a sex uz len odpor....mam priatela 3,5 roka,je mi vsetkym na svete,chcem byt len s nim,vela veci sme uz zazili,rozumieme si,je mladsi ale v tom nieje problem...ako ist za svojim stastim a nikomu neublizit

radana

No tak to uz bude tazsie.Syn by mozno aj pochopil a myslim,ze ked zijete v takom ochladnutom vztahu uz dlhsie,tak nieco aj tusi,ale pre dcerku by to urcite nebolo jednoduche. :(

SHAKTI

musienka vzdy niekomu ublizis, tak to proste je. Niekto sa dlho snazi nikomu neublizit a tak si vyberie sam seba, aby ten komu ublizi bol on sam. Ale je to kravina, pretoze takymto rozhodnutim ublizi uplne vsetkym. Drzis to co nefunguje, to vies aj sama, drzis to pevne a nasilu lebo si myslis, ze niekomu ublizis. No fakt je ten, ze tu uz trpia 5 ludia! Ty, tvoj manzel, priatel a tvoje deti. To co nefunguje sa nikdy neda nazvat stastim. Tym sa iba zakryvaju oci, ale boli to stale, pretoze to boli uz uplne vsade. Ak chces nikomu neublizit, snaz sa o rozumne vysvetlenie daneho stavu- nefunkcnosti svojim detom, aby nemali pocit viny, o rozumne vysvetlenie a dohodu s manzelom. Deti budu vzdy stastne vtedy ked budu stastni ich rodicia. Pokial nie si ty stastna a pochybujem ze aj tvoj manzel je spokojny a stastny s danym stavom, budu stastne aj tvoje deti, budes stastna ty, bude stastny aj tvoj priatel, pretoze pochybujem ze mu vyhovuje ak sa musi o teba s niekym delit a byt iba "nahradou", bude stastny aj tvoj manzel, pretoze mozno kym sa to trosku utrasie,kym budu pritomne emocie, moze sa zdat, ze si niekomu ublizila, ale mozno si aj on najde niekoho s kym bude stastny. Takze chod za svojim stastim, tak ci onak, pokial nie si na svete uplne sama,vzdy niekomu ublizis ak mas volit medzi dvomi moznostami, urobit rozhodnutie a pokial by si aj na tomto svete bola sama, aj tak niekomu ublizis- sama sebe. Z tejto komplikovanej odpovede :-) vyplýva , ze ublizit nikomu sa jednoducho neda. Nic na tomto svete nie je stale a nemenne, vsetko raz skonci a raz zacne, vsetko je iba urcity usek nasho zivota a s nikym nemozme byt cely zivot. Pokial sa uz neda ucinit naprava na zachranu manzelstva, tak sa skus najprv so vsetkymi otvorene porozpravat, bez obvinovania, jednoducho nastal fakt aky popisujes, kto je za to vinny nie je dolezite, vinni su aj tak vzdy obaja partneri. A ver mi, ze zivot je prilis kratky na to aby sme ho prezili v nestasti. Kazdy ma pravo na stastie, je sice pekne ze beries ohlady na druhych, ale to nikomu nepomoze. Ked som stastna ja, su stastni aj vsetci okolo mna. Tak to je.

radana

Tu neexistuje cesta,ako ist za stastim a nikomu neublizit..Mas deti,sice neviem ake stare,podla rokov,co si vydata,mozno uz aj dospele..V takom pripade,ked ta vas vztah nenaplna a nie si stastna,odid...Zivot zijes len raz..