Láska či priatelstvo?

Príspevok v téme: Láska či priatelstvo?
včielka maja

Mám kamaráta s ktorým sa už rok stretávam aj sexuálne , on vie ,že ho lubim, lebo som mu to dávnejšie povedala a napokon to zistil aj sám lebo nie je slepý. Ale povedal mi, že potrebuje čas , lebo rok predomnou ako ma stretol ukončil jeden vzťah a ešte sa z toho nespamätal .Keby som si ho nepoznala a viem ,že nie je taký čo strieda baby tak by som vedela ,že mu ide len o sex ale v tomto jeho pripade som mimo. Aký je váš názor alebo vaše skusenosti s takýmto "vzťahom".

včielka maja

nečakam vyslovenene na neho ,ked niekoho stretnem ,že ma zaujme aj ako človek tak tohto si vypustim z hlavy, ale zatial niekoho nehladam , nechavam to na náhodu ,čo má byť to bude ...

mirka 23

Včielka maja, po prečitaní príspevku som si myslela že si hlúpa dvadsiatka, čo miluje chlapa, ktorý ju využíva len na sex. No ale že máš 30?! Ako chlap tridsiatník si ešte môže nájsť osemnástku a bude s ňou mať pekné deti, ale na čo čakáš ty? To budeš do štyridsiatky čakať, ako sa milostivý rozhodne? Podľa mňa je chyba v ňom.

včielka maja

no tak pre sex nie som s nim . lebo to som mala už aj lepšieho priatela ale preto ,že ho lubim a ja sex bez toho aby som niekoho lubila bohužial nemožem mať.....

kla.ra

ale mozno ho to vystrasi a uvedomi si co prenho znamenas...na cisty sex mozes mat aj inych, co ti daju aj viac ako on

kla.ra

tak to stopni, povedz ze bud vsetko alebo nic...bud si uvedomi ze ta lubi a chce byt s tebou, alebo to skonci...vies, lebo ak to bude trvat dlho tak ked ma sex, porozpravanie, co mu viac chyba? no nic..tak nic nebude chciet menit...a neviem ci takto budes stastna....