hnedy vytok a menzes nikde

Príspevok v téme: hnedy vytok a menzes nikde
Avantasia

ahoj.mam ten problem,ze uz tyzden mam tmavohnedy vytok,spociatku bol aj s krvou.vcera som mala dostat menzes a zatial nic,stale pretrvava ten vytok i ked uz v ovela mensej intenzite.beriem antikoncepciu 7 mesiacov a nemala som zatial ziaden problem. beriem ju nacas, obcas odchylka nejaku hodinku.ale uplne som nezabudla vziat nikdy.co moze signalizovat ten vytok,resp tento stav?

leerka

diky, to by mi fakt pomohlo, keby sa ot konecne upravilo, sak som tam teraz chodila kazdy mesiac, ked nie castejsie...

leerka

mozne je vsetko, preto radsej zajdi za lekarom, ten ti to povie na sto percent... ja ti len vravim, z coho som to mala ja a co s tym urobil....

Avantasia

3 roky je uz nejaka doba,to je fakt.. tak snad ti zaberu tie tbl.lebo je to neprijemne.je ale mozne aby aj po 7 mesiacoch sa objavilo to krvacanie medzi? predsa len je to menej nez 3 roky

leerka

bolo to z toho, ze som 3 roky uzivala tu istu hak.....tak mi dal hned inu, ale ta minepomohla, mala som z nej strasne stavy.... a vcera som za nim zase bola , lebo sa mi to znova objavilo a dal mi neake lieky a zase zmenil hak, tak snad uz to bude ok

leerka

ja ked som mala ten "hnedy vytok" tak som sla za nim, lebo som si myslela , ze je to iba vytok, a normalne ma vysetril.... ved to nemas neake sillne, nie?

leerka

tmavohnedy vytok, ako to ty nazyvas je krvacanie medzi menstruaciami.... a moze to byt prave z antikoncepcie.... takze treba zajst za lekarom a vyriesit to... ja som mala pred dvoma mesiacmi ten isty problem, ale HAK som brala 3 roky....