Uz nechcem priberat !!!!

Príspevok v téme: Uz nechcem priberat !!!!
sofinka129

ahojte...neviete mi poradit ako sa mam kontrolovat s jedenim??
nikdy som nemala problem s vahou..ani teraz nie som velmi pribrata, ale v poslednom case mi neuveritelne chuti jest, jem vela a vselico. Sladke, nezdrave, vyprazane..neviem sa kontrolovat.
Za posledne tri mesiace som pribrala 7 kil. Momentalne som celkom spokojna, mozno take dve kila by mohli ist dolu, ale uz nechcem priberat viac !!
ako sa mam ukludnit s tym jedenim??
ako sa to podarilo vam??
dakujem..

tinkanr

Ahoj mne moj problem s chutou na sladke vyriesil 7-Phenylstac. Odkedy ho uzivam tak mi sladke az tak nechyba. Nevravim ze nic sladke nezjem, ale rozhodne je to menej intenzivne. Kedysi to bolo aj 2-3 krat denne nejaka ta tycinka. Teraz sa uz kontrolujem lepsie a podarilo sa mi to obmedzit na maximalne 1x denne. Takze ak je to vdaka 7-Phenylstack, tak dakujem. Tina

miro.83

sofinka129 kazdeho lakaju nezdrave veci, pretoze to jednoducho chuti. Neexistuje si povedat dost nebudem to jest, treba postupne uberat na nezdravych jedlach a pridavat na zdravych jedlach. Ja som tazko odolal napriklad jedlam kde bol samy tuk ako hranolky zo syrom ci vyprazanym ryzkom. Cas mi ukazal, ze mi zacali chutit veci ako kuracie prsia ci zelenina bez vyprazania.

erik ryban

skus si dat aloe Vera alebo chrom. ja odkedy uzivam aloe vera nemam vobec chut na sladke, teda nie som si isty ci je to tym. ale naozaj odkedy to pijem, necitim potrebu jest sladke a take podobne veci. a chrom je inac tiez velmi dobry na potlacanie chuti na sladke. tak skus a uvidis ;)