Problém s prvým sexoom..

Príspevok v téme: Problém s prvým sexoom..
peteer18

Idem mat 18rokov a sex som ešte nemal lebo chcel som len sex z lásky ale dako to nešlo taq už chcem aj sex .. ale proste volaju ma baby ze pridi pridi bude sex..ale ja sa bojim ci sa tam nestrapnim ked som ho este nemal...taq viem tak zbezne ale nechapem niektorym veciam este.....................:
1,.najprv predohra to viem napriklad ze ma vyfajci ale potom ked sa spravim tak budem schopny este aj sex mat snou potom?
2,.po predohre nasadim kondom a idem do nej..urcite sa spravim velmi rychlo ale budem robit to co som tu cital ze pockat prestat ked to pojde na mna a potom pokracovat o par sekund.
3,.a ked ush nebudem vladat taq proste neviem ci sa mam spravit do nej aj s kondomo alebo vybrat ho von a kondom dat dole a vystriekat sa do nej
4,.a este jednu vec enviem ako sa prejavuje to ked sa ona spravi..proste mi striekame a zeny co? ..
PROSIM PORADTE :)
3,.

janka29

Keď máš toľko nejasností, tak ešte nie si pripravený. A vyber si na to radšej takú, ktorú budeš mať aj rád. Stretnutie...ideme sexovať?.....príď!...to je čo?!? Nechápem. A keď už, tak si ten kondóm nechaj do konca. To je čo za otázku, že či si ho máš dať dole a urobiť sa do nej.......blahoželám, budeš otcom.

dancul1

peteer18,
popisal si to perfektne. necakaj a chod do toho. teoriu ovladas dokonale tak neni nad cim rozmyslat.
predohru mas vymyslenu super. hned jej ho svihni do ust, nech sa dlho nezdrzujete. ozaj jedna rada, ked ta vyfajci uz sa s nou potom pri sexe nebozkavaj.
no a potom ides ako si dalej pisal: natiahnes gumu a klatis ju hlava nehlava. ked to na teba pride, gumu das dole a fuknes to do nej. neni o com. mas to premyslene. aspon budes zazichrovany, ze to bude tvoje a nebudes mat pochybnosti.
a este posledna vec, ked sa zatrasie jak huspeninka, vies ze uz je hotova.
drzim palce daj vediet jak to dopadlo

njm

apropo, k tvojej tretej otazke, ak sa chces nedobrovolne ozenit a ani nevies s kym a ktovie co chytit, tak si ani z kondomom nemusis robit tazku hlavu a nabuchaj ju a najlepsie, kebyze mala len 16 to budu zase deti mat deti

njm

To hadam nemyslis vazne.Ked ta volaju na sex dievcata, tak to budes musiet snad vsetky-to by bol trapas jak delo.
Najdi si vztah, najprv, zisti, kto to je, ci si rozumiete, vela sa rozpravajte a neskacte hned do postele.
Este nie si zrely a u kazdeho je to inak, kde je pravidlo, ze ti da fajku.
Ziadne pravidla totiz pri tom niesu, ze toto je ten spravny postup.
Najlepsie by bolo zit cisto a so sexom pockat a nie sa hrnut ako baran, lebo to tak vsetci robia.
Cim neskor, tym budes zrelsi a take otazky ti ani len nenapadnu.
Nebudem robit ziadne kompromisy, ja som cakal do manzelstva a o nic som neprisiel, ziadnu som neponizil a nepotupil svojim egoizmom, mat na zozname dalsiu a tak.
Je to ale tvoja vec, ako uznas a si myslis a comu veris.

ritta2221

POCKAJ NA TEN SEX S LASKOU..JA SOM PRISLA O PANENSTVO TAKMER V 20tke A MOJ PRIATEL MI SO WSETKYMI OTAZKAMI A NEJASNOSTAMI POMOHOL :) HEH A TERAZ FICIME O STO SEST :)