Točenie hlavy s pocitom na odpadnutie

Príspevok v téme: Točenie hlavy s pocitom na odpadnutie
ooo

Prosím vás poznáte niekto ten pocit? Ja mám úzkostnú poruchu, pri ktorej sa mi takto hrozne točí hlavy... nie som schopná ani sama chodiť, potrebujem všade doprovod, lebo sa mi zdá, že odpadnem. Mám aj veľmi nízky tlak. Beriem antidepresíva, ale nezaberajú. Vie niekto poradiť prosím. Som úplne vyradená zo života, nie som schopná sa pohybovať, už niekoľko týždňov som na péenke, stále testujú nové AD a nič...

inka

ooo/ neviem presny navod ako z toho von,viem ti len poradit co mne pomohlo:totalna zmena a mat niekoho komu sa možes vykecat.ja som chodila 10 mesiacov na sedenia k psychologovi najprv 2x do tyzdna potom 1x tyzdenne.2x do tyzdna na masaze reiky,plavat a kazdy vecer co i len na male prechadzky .brala som lieky len na upravy srdecnej cinnosti a kontroly tepu a tlaku.pila som caje na upokojenie a robila som si stavy cerstve a multivitaminy.co z toho najviac zabralo neviem,myslim ze vsetko dokopy.nebolo to za tyzden ale v priebehu toho roka sa to pomaly davalo naspat do normalu.vela som citala,pokupila som si knihy od Hayovej aj inych ako s azbavit stresu a depresii.aj ke dja som nemala pocit ze som v nejakom strese alebo depresii.ale casom som pochopila ze vsetko co som prezila pred tym tak sa vlastne odzrkadlilo az neskor.zo zaciatku som nemohla pochopit ,ze ked som bola v totalnom strese tak mi nic nebolo,a v podstate ked sa moj zivot dostaval do normalu tak som sa vyslovene zosypala.

fijuška

čítam tu príspevky z úzkosti, ja mám tiež prolaps chlopne aj šelesť, tiež mi je často zle, vyhýbam sa určitým miestam, kde mi prišlo zle..neviem, ako sa toho blbého pocitu zbaviť.Bolesti pri srdci, tlaky, krče-mám často aj pichanie, tiež neviem, či je to od srdca(prolapsu, šelestu)...alebo z úzkostnych príznakov.Niekedy mi je na odpadnutie,,,je mi zle, točí sa mi hlava...a ešte také silné bolesti okolo srdca:-((

inka

mala a vtedy som nemohla vobec chodit von ale ani vnutri,ja som vzdy chytila este aj riadnu paniku,kym som si to vsetko uvedomila co to sposobuje a ake to ma suvislosti tak som si pripadala jak idiot.ine slovo nai nato nepoznam.bol to taky zacarovany kruh v ktorom sa sa krutila sama

ooo

inka a mala si aj to točenie hlavy a pocit, že odpadneš? ja ledva chodím napríklad dnes.. a žeby som niekam von išla to je nonsens

inka

zabudla som podotknut ze som sa pred tym s tym trapila vyse roka.vsetky vysetrenia som vzdy mala v norme a kazdym dnom s avsetko len zhorsovalo.ak som na zaciatkumavala ataky raz za tyzden ,ku koncu som ich mavala niekolkokrat za den.kto to pozna,vie ake je to vycerpavajuce a hlavne ako to cloveka niči.

inka

aj s prolapsom mavaju ludia bolesti pri srdci a tazke dychanie,len je to velmi zriedkave že to pocituju,castejsie sa to stava ked sa k tomuto ochoreniu pridruzi niečo ine,ako napr uzkost alebo panika a pod.viem to podla seba.okrem tych uzkostnych pocitov som mavala aj problemy s tlakom tak mi predpisal internista aj lieky na kontrolu srdecneho rytmu a tlaku,rehabilitacie,odporučil mi psychologa a zmenu zivotneho stylu.asi po 3 mesiacoch tychto zmien sa všetko dostavalo do normalu.

qwertz

pre ooo...no mám diagnostikovanú úzkostnú poruchu..aj tu agorafobiu...ale mám aj prolaps a preto sa bojím...keď ma bolí srdce..a ťažšie sa mi dýcha..., posledné dni mi je na zvracanie...a veľmi ma ťaží pri srdci...aj občas páli a pichá...tiež to má súvis s psychikou..ďakujem ti..a berieš niejaké lieky?? ja Frontin, AD-zatiaľ nechcem....