Bojim sa, ze sa zblaznim sama zo seba....POMOC :(

Príspevok v téme: Bojim sa, ze sa zblaznim sama zo seba....POMOC :(
somsisi

Ahojte,
to co sem napisem ude zniet ako slova 15 rocnej pubertacky,ale naozaj som uz vyspela zena a neviem si rady s tymto problemom:
Mala som dost hrozne detstvo a nepatrila osm medzi tie najkrajsie. Moje sebavedomie bolo na bode mrazu.Ako sa nasi rozviedli,vyrastla som a opeknela,v podstate som jedna z bab,za ktorou sa obzrie aj nejaky ten chla,mozno aj viac...stuplo mi sebavedimie,ale nie nezdravo,ale zacala som sa mat rada, vnimat sa,ze som,aka som...vsetko bolo v poriadku,nasla som si priatela,ktory ma miluje a pacim sa mu....a tu to zacalo, jeho matka,jeho okolie mi stale rozpravaju o jeho byvalej,ze bola krasna...videla som aj foto, mam oci,je krasna,do tvare,elbo postavou sa teda dost zmenila...no o to nejde,proste si vravim,ze teraz je so mnou,ale ti ludia to stale davaju najavo,aj on povedal,ze ola krasna a nikto mi neoponuje,ked poviem,ze je krajsia odo mna....ja sa chcem len opytat, preco sa neviem s tym vyrovnat,zase mam sebavedomie na bode 0,lebo ma bombarduje to okolie,strasne ma to zabolelo,hoci je to malichernost a hanbim sa za to,ze to sem pisem...ja viem,ze sa pacim mojmu priatelovi,ale stale keed vas nniekto porovnava,je to strasne....kazda chceme byt pekna pre toho svojho,len ja sa uz bojim,ci nie som psychicky nejak mimo, ked mi aoby nestaci...alebo asi potrebujem pocut nieco,comu by som uverila,aby som bola spokojna...viem,ze ta jeho ex je minulost,ale boli spolu dlho, a ja to nejako neviem preglgnut :( na co sa mam sustredit? ako mam mysliet? stale zijem v strachu,ze ho raz stratim,lebo si neviem dat rady sama so sebou...baby,ako sa drzite v takychto situaciach,ked sa vam chce plakat ,ale musite byt pred tym chlapom silne a sebavedome ????
prepacte za tieto chaoticke slova, snad ma niekto pochopi a poradi mi..dakujem vam

[zruseny12]

somsisi,ty nie si sisi,ale ty okolo teba su sisi,lebo keby boli normalny tak by take veci nerozpravali...a respektovali by,ze ty si ty a PRIATELOVA byvala je byvala...HLAVNE SA NEDAJ...IDE IM URCITE LEN O JEDNU VEC,ABY MEDZI VAS VZTAH VNIESLI NEPOKOJ...VELA STASTIA...

s33

somsisi_
ahoj pravdepodobne tu jeho byvalu si jeho okolie oblubila a na tebe im nieco VADI ! mozno je to krasa mozno spravanie .to asi tazko zmenis, nesplhnes si u nich ale tym sa netrap! vykasli na nich a ked budu mat nejake pripomienky tak RAZNE ZVIS HLAS ZE CO SI MYSLIA O TEBE !!! MNA TIEZ VZDY STVALO JAK MA S NIEKYM porovnavali ale som si povedal ze DOST!!! a budem bojovoat za seba jak pes.a teraz si uz nedovoli hocikto mi v niecom odporovat a nedaj boze ma s niekym porovnavat!!! Je hlavne aby si to povedala svojmu partnerovi ze ti to dost vadi ze akoby sa on citil keby zacnes vraviet o tvojich byvalaych a pod.... snad ta moj nazor troska namotivuje k nejakym tym cinom...drzm ti palce

[zruseny12]

golem,bohuzial taky ludia su...a vies ktory su najhorsi?ty najblizsi,lebo vedia o cloveku vela veci a vedia presne kde je clovek najzranitelnejsi...

buduci golem

inak, vobec si neviem predstavit taku situaciu, ktoru popisujes.
co to mas za ludi okolo seba?

a este taka vec.
vsetko sa nam v zivote deje kvoli niecomu, toto je pre teba zjavne test, ktorym velky Manitou skusa, ako si na tom so sebavedomim.
tak co, spravis tento test alebo velkeho Manitoua sklames?

somšiši

dakujem za nazory...obzvlast golemovi,myslim si o iste...ale nie,aby tu zenu klamal,ale nejak tam to ma byt z presvedcenia,a nema ten chlap vobec,co porovnavat...:( mna to mrzi,ze je taky cesny,ze povie pravdu,ano,bola krasna,ale preco nepovedal,ze ja som krajsia...? je to take hlupe ludia,ale zaboli to,ked ja mam oci len pr eneho,aj ked ten pred nim bol hotovy model,ale nikdy by som ani naznakom nepovedala nie,co by terajsiemu ublizilo....ale on nie je tak na vine,ako okolie,len yb si ma mohol viac zastat,ale co mu mam poved,povezd im,ze si myslis,ze som krajsia ? alebo,ze su dementi,ked to porovnavaju? a skutocne,jeho ex je rozmaznana krava,co len vyciciava ocka z penazi...

buduci golem

iba dement moze o nejakej zene povedat, ze je krajsia nez jeho terajsia priatelka
aj keby to tak bolo, ma si to nechat pre seba
kazdej zene treba vzdy tvrdit, ze je najkrajsia a najlepsia zo vsetkych na svete
a najlepsie je, ked to tak muz aj naozaj citi, ale to byva asi malokedy

katkaxxx

hihi a co sa tyka tych "blond slecien", som si ista ze ho ziadna neodmietla lebo take nikdy nebalil a nechcel :D ale nejde tu o farbu vlasov ako taku ale o vykreslenie slecien ktore cely den nerozmyslaju nad nicim inym len nad tym co si dat na seba aby som vyzerala co najviac sexy :)

katkaxxx

ale maria ja som to nemyslela v takom extreme ako si to zobrala. ja som mala na mysli typicke silikovnove krasky na 20cm podpatockoch, v kratuckych minisukniach a velkych vystrihoch. chcela som tym len poukazat na to ze nie je vsetko o vyzore. a ak je priatel s nou a ma ju rad a paci sa mu tak to je proste duplom pravda. ja som tiez mala krajsich frajerov ako je tento moj ale ani ma nenapadne za nimi smutit pretoze od mojho sucasneho priatela dostavam take veci ktore som od tych predchadzajucich v zivote dostat nemohla.

[zruseny12]

katka...a vies preco moze pohrdat tvoj priatel napr.blond.slecnami atd.lebo nevies ci sa mu nestalo,ze ho nejaka len odmietla,tak preto teraz na nich tak reaguje...ale,keby bol objektivny nikdy by takto nehovoril...