Velka chyba...priznat, alebo zatlkat?

Príspevok v téme: Velka chyba...priznat, alebo zatlkat?
kreten

Ahojte, v prvom rade vas prosim, abys ste ma neodsudzovali, sam viem ze vsetko bola chyba a hnusim sa sam sebe.
Co sa stalo, mam priatelku, uz rok. Pred letom sme mali krizu, kedy som bol hodne nastvany. Co cert nechcel, prave v tom obdobi sa ozvala byvala (moja najvacsia laska). Skoncilo to zle, vyspali sme sa spolu. Co som vsak nepredpokladal, vobec nic to uz so mnou neurobilo. Nestalo to za nic, hned ako vypadla som sa dovracal a myslel som len na frajerku. Bola to obrovska chyba, za ktoru sa od tej chvile nenavidim. Teraz je tu vsak problem, je dost pravdepodobne za moja terajsia priatelka sa to dozvie. Neviem co mam spravit, pre mna to nic neznamenalo, uz som na to skoro zabudol, ane mi to na um neprislo. Neviem co dalej, ci jej mam povedat pravdu, a dufat ze mi dokaze odpustit, alebo zatlkat a dufat ze to bude v poriadku. Popravde nemam chut zatlkat, najradsej bo som to mal cele za sebou, ale v ziadnom pripade ju nechcem stratit. Toto leto sme sa strasne zblizili a zacali planovat spolocnu buducnost, nechcem o to prist. Ano, spravil som chybu viem to, som idiot, a obycajny chlap... ale kazdy by mal dostat druhu sancu.... co myslite? Je toto prekonatelne?

pre kretena

Sam si to odtrp, nemusi trúiet aj ona. Zatlkaj, zatlkaj, zatlkaj, a ked sa to ta tvoja dozivie povedz, ze ta dotycna klame, lebo ta asi este miluje a chce rozbit vas krasny vztah..len jej nic nehovor, ak ju nechces stratit...

???

Skús sa k tomu všetkému postaviť tak ako to cítiš. Hovoríš, že to pre teba nič nebolo, nič neznamenalo. A bolo to vôbec??? Nedovol aby také nič ti zničilo terajší pekný vzťah. A pouč sa, lebo za takéto chyby sa v živote aj bolestne platí. Ak presvedčíš sám seba že to nič nebolo, tak to nebolo a ideš ďalej.

kreten

Hm... najhorsie na tom celom je ze jedine co mi ta vec dala, bolo len utvrdenie ze som s tou spravnou osobou. Pred tym bol problem nemysliet na byvalku a az potom som vlastne zistil ze uz mi je uplne ukradnuta. Uplne som to pustil z hlavy, zabudol som na to ani som to neriesil. Az teraz sa to vynorilo ako blesk z cisteho neba. Jedno viem, povedat jej to nepoviem, pre mna to nic neznamenalo a hlavne neznamena. Nie je to podstatne, nebudem ju tym nicit. Ked jej to nejaka kamoska povie tak uz to bude aj tak jedno.
Kurna je mi hrozne... taka blbost...

hahhaa

Drb na to, neuzil si si alebo co? No a co ze si to urobil, ved si chlap nie PICUS :D Skor ci neskor ti to urobi aj ona :D Zivot je hold taky, same kur..y

ojojoj

inak, ako sa to stalo,kde k tomu doslo?
vies, uz len ta predstava,ze tot by moj urobil ma taha na WC zvracat....tiez mal byvalu dlhoa,le idealne to nebolo vzdy,ale vzdy si ho nejak omotala okolo prsta..preto sa ja teraz bojim,ze pride ku skratu medzi nami a urobi mi ot,co ty jej...joj chlape,akoze drzim ti palce,ale je mi z toho smutnno

ojojoj

ahoj Kreten,ci ako sa volas...prve co ma napadlo,je,ze dufam,ze nie si moj priatel,az ma zamrazila anonymita tychto prispevkov...prosim povedz z ktoreho slovenska si...a rada...ja ako zena to nechcme evdiet,ale musis to fest zatlkat,lebo ja pridem aj na veci,na ake by si necakal,ze mi dojdu...na druhej strane,radsej s ato dozvediet teraz ako o 10 rokov....kurnik,je to tazke... lebo od teraz by mohla byt narusena vasa dovera...a ak sa to dozvie neskor,znici satym napr 10 rokov ,ktore budete mat uz sa sebou...fu,preo ste takyto chlapi,jeden skrat a uz to ide...je to strasne msutne,ja sa strasne bojim,ze mi toto moj urobi a zijem len v strachu kvoli vam....

samsung

kreten si teda poriadny, ale to vies sam. dufam, ze ta vycitky budu zozierat dost dlho!
poviem ti len tak:
byt na mieste tvojej terajsej, vediet by som to nechcela. Je to hnusny pocit pre zenu, ked jej chlap spal s druhou a potom sa este miloval aj s nou. Ak ti na nej naozaj zalezi, nehovor jej to. ako povedal tom, ublizis jej.
Ak by si sa rozhodol, ze jej to predsa len povies, uz NIKDY ti nebude moct doverovat! A bohvie, ci ti vobec takuto serednu vec odpusti.
Niekde som citala, ze pri podvode je dolezite hlavne ODPUSTIT SAM SEBE !!! skus sa nad tym zamysliet a nabuduce si dvakrat premysli s kym lahnes do postele. Tak sa maj.

tom

zatlkat zatlkat zatlkat - jedina moznost ako to zachranit podla mna. Vsetky ti tu radia ze s pravdou von ale to je blbost - tvoja chyba to bola a ty za nu pykaj (svedomie) - povies jej to, tebe sa ulavi ale jej ublizis. je to iba moj skromny nazor...vela stastia