Kedy alebo ako zistíte že Váš vzťah už nemá zmysel?

Príspevok v téme: Kedy alebo ako zistíte že Váš vzťah už nemá zmysel?
liliannna

Ahojte, chcela by som poprosiť Vás..ženy, dievčatá, mužov..o názor alebo malú radu.Mám takmer 2 ročný vzťah, chalan pracuje na opačnej strane SR, do mesiaca sme spolu aktívne cca 9-10 dní, ale v telefonickom kontakte sme dennodenne...Niekedy sa ale správa dosť zvláštne, je zamyslený a v určitých situáciách sa správa inak ako by som to ja, dievča, od svojho priateľa očakávala..patrí síce medzi tie ,,chladnejšie,, typy mužov, neviem či je unavený z práce, lebo veľa pracuje..avšak keď sme spolu tak lásku dáva najavo, ale v tom je ten háčik a tomu nerozumiem...či sme my ženy také, že chceme byť u muža vždy na prvom mieste, a o to naviac aby to aj prejavoval, alebo či muži nevedia dať najavo city tak, ako by to partnerka od nich očakávala...napíšte mi prosím Váš názor, ja som už z toho zmätená, neviem čo si mám o tom myslieť,rozmýšlam nad tým všelijako...ďakujem za každý názor..

MiracleOfTrue

chlapi(y) su proste trochu dost odlisni od zien maju ine zmyslanie ine priority niektori proste maju probelm dat najavo to co citia

liliannna

ked sa na niečo opýtam cez telefon, tak sa ma opyta prečo si namyslam alebo preco rozpravam somariny...a ako inac ako cez telefon ked je 21 dní v mesiaci preč?

reee

ale ked sa ti nieco nepaci,je lepsie to riesit v klude doma a hlavne spolu.sms-sa to neda.treba o tom pokecat a zistis ci su tvoje obavy z niecoho opodstatnene.mozno len viac kombinujes ako treba

liliannna

reee ano mam pocit že je to tak ako hovoris...ale prečo??tak preto, že ked mu napíšem sms v ktorej poukážem viac menej na to, že sa mi niečo nepáči, on to vždy jednoducho ignoruje a potom zavolá neskôr a robí akože sa nič nestalo.,..to čo je za prístup?

reee

tak radsej menej mysli,ak sa lubite a verite si,vazne nie je co riesit.staci jedna myslienka apotom sa ti to rozvinie do velkych rozmerov,pohlti ta to celu a budes sa tocit len okolo toho

liliannna

golem, vies ze si to myslim aj ja?preto chcem počuť pár názorov či je to ozaj tak alebo či si to len namýšlam...ja ho ľúbim a nechcem ho stratiť...preto sa nadtým trápim rozumieš?