sex s plnostihlou = problem?

Príspevok v téme: sex s plnostihlou = problem?
objemnejsia

ahoj.. som baba a v poslednej dobe som dost pribrala.. a vidiet to na mne..
s jednym chalanom sa poznam uz dlhsiu dobu a pritahujeme sa navzajom.. a chceli by sme skusit aj nejaky ten vztah - nemyslim len sexualny.. ale mojim problem je vyzliect sa pred nim.. jednoducho ze sa mu uz fyzicky nebudem pacit no.. neviem chalani.. ako to beriete? ked ma baba celulitidu, velmi vas to odpudzuje? a ked nema spevnene nohy, vacsie brucho.. je to pre vas problem?
vdaka za vsetky odpovede :)

madman

ja mam skor chudu postavu, 166/52 kg, len nemam ploche brucho a vzdy som z toho zufala a drahy ma vzdy dodrbava, ze keby som schudla, tak by ma uz ani vidiet nebolo - a to nie som nejaka vychudnuta, skratka taka normalna (a vecne nespokojna) ... a mam kamaratov, kde ona je sakra velka - teda, ma velike brucho a prsiska, zvysok ani tak nie a on je ako ugandske dieta - a navzajom sa miluju ako nik, koho by som poznala .. aj chlapi maju komplexy, casto z penisu, z toho, ze su chudy, ce im rastie pupok ... ale neprenasaju to na nas a uzivaju si aj napriek tomu, takze hlavu vzhuru a riadne si zajazdi :D minimalne tak, ako to urobim ja dnes vecer :D:D:D

s33

pocuj objemnejsia. ked partnera riadnw vzrusis a nie hu vyzleces sa hned jak povie tak budes mat urcite uspech. este comu veris to sa stane !!! takze ver ze si SEXI a pritazliva !!! uvidis ze sa mu pacit budes

kukulienka

POVIEM TI KDE JE VAšEN TAM SA PARAMETRE NEKUKAJU, AJ JA SOM AKO TY A VOBEC TO NERIEšIM PRI SEXE A TO JE LEPšIE PRED PRIATELOM SA VOBEC NEHANBIM

rybka17

mimochodom chlapom to neuveritelne ide na nervy ked zeny stale hovoria ze maju tucen stehna, brucho, atd, ...otazky typu " som v tom tucna? ...naco to hovorit? a ked si ta chlap uz vyberie a chce uz nieco s tebou riesit tak urcite vidi tvoju postavu uz davno predtym a chce Ta aj napriek par kilam navyse tak naco sa tym vobec trapis...

rybka17

objemnejsia, su dva typy chlapov 1. ti, ktorim sa to paci a 2. ti, ktorim sa to nepaci. tak bud schudnes aby si sa pacila 2. alebo si vyberies zo skupiny 1. takeho ktory bude zboznovat Tvoje telo taka aka si nie?! jednoduche....ja tiez mam par kil navyse a nebudem chudnut pretoze sa proste ani nechcem pacit tomu typu chlapov ktori maju radi "modelky"....a este jedna vec - s pribudajucim vekom chlapi tieto veci neriesia, je dolezite byt sexi a to nie je o vyzore ale o tom co z teba vyzaruje. a sebaistota je velmi sexi...tot moj nazor

klarika

no ja mam dost kil navyse a mala som ten isty problem ale ked uz prisla vasen a zacali smezo seba strhavat saty...nejako som na to zabudla a staznosti neboli..prave naopak:-)

ricardo

praweže ja zboznujem take,este taka jemna celulitida.mmmmm :) a ne desky co im kosti trcia z kazdej strany .... mne by to newadilo,lebo ja mam take rad resp. do urcitej miery,ale podla toho co pises mas super postawu ....

bubla654

ja mam tych 5kg naviac a mam strasne slabu volu a vobec sa mi preto nedari schudnut, hoci mojmu partnerovi sa pacim aka som a uz ho prestavaju bavit reci o tom ze chcem schudnut, tak som ho prinutila, aby mi hovoril ze som tucna a zakauzoval mi jest sladke, dlho som ho prehovarala, ale aspon som si stupila do svedomia a pomaly to ide :D

palacinka

ivka, ja mam ten isty problem, ze som dost chuda a "presvitaju" mi kosti a zaroven mam male prsia..no mam velke stastie ze mam skveleho priatela ktory z tychto mojich nedostatkov vie spravit prednosti takze sa nehanbim:) a mam aj zmysel pre humor takze mi nerobi problem spravit si srandu sama zo seba ked treba:)..s humorom je zivot krajsi a nie nadarmo sa hovori "don t worry be happy":o)

ivka..

ja som zas chudá. teda zadok a stehná mám v normále, len ruky a hrudník mám take kostnaté a chudé a malé prsia.
tiež keď sa pred priateľom vyzlečiem mám trošku mindrák, ale on mi nikdy nič nepovedal.