Očkovanie proti chrípke - áno alebo nie?

Príspevok v téme: Očkovanie proti chrípke - áno alebo nie?
mirka 23

Čo si myslíte o očkovaní proti chrípke? Nemá očkovanie aj negatívny vplyv na ľudské telo? Neostávajú nejaké škodlivé látky v tele. Teraz je v médiách strašne silná kampaň za očkovanie proti chrípke. Všetci sa ihneď máme zaočkovať, ale nikto nehovorí o mínusoch očkovania. Nie je to len zase o tom, že sa farmaceutický priemysel na nás nabalí? Zaujíma ma aj názor RNG.

mirka 23

Fetty, nie je to trus.

RNG ďakujem, nevedela som o negat. účinkoch mumia. Aj tak som si pred včerom ešte objednala doplnky z tvojich obchodov:)
Sonka, objednáš si to telefonicky a príde ti to na dobierku.
Je to t.č: 0911279694

fetty

Chcel by som reagovať na príspevok o múmie.Múmio nevyviera zo žiadnej skaly,ale je to trus hlodavcov,čo žijú v týchto horách.

sonka

mirka 23... tak mi môžeš dať číslo, keď tak, bola by som rada a na koľko by ma vyšli približ. zinok selén a probiotiká, cáčko? Čiže, to by som si objednala cez net, ak tomu rozumiem správne?

No, áno, moja lekárka je fakt ,,super´´, nechodím k nej často (ešte že tak :D), ale keď k nej už prídem, tak potom to fakt stojí za to. No je takých naozaj veľa v dneš. dobe.

RNG

Mumio je poloorganicka latka, ktora vyviera zo skal v Kirgizstane. Na jeho zbieranie a kvalitu je sice miestna vladna kontrola, ale obsah nie je nijak definovany a moze byt rozny, tj aj ucinky mozu byt velmi rozdielne. Osobne by som sa mu vyhybal, lebo hoci mnohym pomohol, tak isto moze mnohych zamorit(vid zmienky na tazke kovy a napr nikel, ktory casto obsahuje.)

mirka 23

mumio.sk
Tu je o mumiu. Na obrázku je čierne, ale keď si kúpiš v lekárni 10tabletové balenie, tak tam je už spracované inak, nie je až také hnusné.