Chlapy: pacia sa vam panny??

anna_01

Hej, bodocka, máš pravdu. Je krásne, keď si dvaja milujúci sa ľudia odovzdajú navzájom panenstvo. Bol to vlastne aj môj prípad. Je to pekné a vzácne, zvlášť, keď majú viac než 20. Na druhej strane je to však také nešikovné a uponáhľané...:)) Ale keď sa partneri milujú, naučia sa postupne všetko. A Aby som neodbočila od témy..ja si myslím, že sa nedá stanoviť jednoznačne otázka, či sa vám páčia panny/nepanny. Každý má rád niečo iné a závisí to od spôsobu života. Niekto sa chce odovzdať len jednému človeku celou svojou osobnosťou, niekto iný si to chce ,,užiť". Malo by to byť o láske...

aknah

vsetko ma svoje pre a proti... kazdy je iny, kazdy chce nieco ine...znama sa dala dokopy s priatelom, on "skuseny", ona panna, tri roky im vzah klape... ale na sex pocuvam viac staznosti nez chval...nie ze by to bola moja vec

zabiatko

bodocka..nechcem ti kazit iluzie teraz ste mozn v euforii ze ste pre seba navzajom prvi ale onedlho mozno o rok dva tri budete vymyslat ake by to bolo s nieky inym..mozno nie ty mozno tvoj partner a mozno obaja...

alzbee

Alebo aj ked je nepanna, tak sa moze v posteli zahrat na pannu :D :D trosku zastona a je to:))... clovek tu istotu nikdy nema :-P i ked teda neviem, ci vy chalani nejak tu blanu citite..? vidis, ake to mame my zeny tazke-my pri vas istotu a pokoj na dusi nikdy nemame :D :D

Heinz-klátil

alzbee - to zas nie ale nevieš kolko ich mala a nemusí sa priznat alebo čislo môže skresliť takže ked je panna tak ma človek istotu...
A ja pokoj na duši