Malovat sa ???

Príspevok v téme: Malovat sa ???
luckaaa

caute. mam 15 rokov a denne sa odlicujem, niekedy pouzijem aj peeling alebo gommage. pouzivam make up ( miss sporty-so clear ) a puder.este nejaky ten lesk a spiralu.mam zopar vyrazok. nie je to prilis wela na taku mladu plet, ked pouzivam make up a nan potom este puder na zmatnenie? ake znacky pouzivate? pod make up nepouzivam ziadny krem ani nic,maximalne korektor.

njurrrr

No tak o ucinkovani, to sa tazko howori...lebo ho pouziwam prawidelne...ale myslim ze pomohlo ked som zacala pouziwat...hm..aj ked najradsej by som nic nepouziwala...:(

July

no samozrejme ak pouzivas kremy tak to kompenzujes, ale skutocne nan pozor.. Ale pravdupovediac aj ked o tom viem tiez ho pouzivam roky... ale mne uz nijako neucinkuje len kryje

a2

ja pouzivam tiez namiesto make-upu acnecolor cca mesiac. ale nie koli tomu ze mam vyrazky, ale koli tomu, ze krajsie kryje aj plet je taka krajsia ked si ho dam a na to dam puder.pouzivala som make-up z oriflamu.

njurrrr

July: Ahoj, noo...ja ho zatial pouziwam denne a na noc iba na wyrazky...mne sa ani nezda ze by nejak wysusowal pokozku lebo pouziwam casto kremy...na premastowanie, tak newiem teda

July

njurrrr- na Acnecolor trosku pozor. Jeho hlavou zlozkou je Clotrimazolum a ta ma tendenciu vysusovat pokozku a tiez je navykovy... toho sa neboj :-) Navykovy v takom zmysle, ze ak ho budes pouzivat casto a pravidelne tak si nan zvyknes a nebude ti pomahat. Skus ho pouzivat len v pripade, ze to skutocne inak nejde. Alebo si aspon spravit obcas tyzdnovu pauzu.

njurrrr

Ahoj ja cez den pouziwam aknecolor, aby mi to wyrazky wysusilo...a ked sa wratim zo skoly wycistim si plet takou wodou cistiacou z oriflamu s wytazkami z aloe wera...a na noc si dam hrubsiu wrstu kremu aviril...je uzastny, premasti mi plet aby nebola taka sucha a je to detsky krem takze pomaha pri podrazdenej pokozke, aku maju casto deti..

July

Ak sa o plet pekne staras tak sa kludne mozes malovat dalej :-) Len je dolezite sa vecer odlicit a do postele ist len s cistou pletou. Vyrazky su v tvojom veku normalne a suvisia s mastou pletou. Niektore dievcata robia chybu v tom, ze ak sa im zda ich plet mastna prestanu pouzivat kremy. Ten maz, ktory lesknucu plet sposobuje sa vytvara ako bariera na pokozke a je plny bakterii. Ak si vecer plet vycistis a pouzijes nejaky lahky kremik napriklad nieco z rady Oriflame s Aloe Vera, pokozka si tu barieru nebude musiet vytarat lebo jej ju kremom vytvoris sama. A bez bakterii. Teda aj pre holky s mastnou pletou odporucam kremy s Aloe Vera. A tie vyrazky sa vytvoria aj vplyvom hormonov... teda sa vyskytnu aj ked sa staras o plet dobre. Na ne tiez pouzi napriklad Tycinku s roztokom Aloe Vera z Oriflamu.

sonka

U nás majú make - up od lirene za 180 sk :), ale je to tak cca za tých 200 sk, čoi nie je až tak veľa vzhľadom na to, že je to dobrý make - up. Ja mám make - up maybelline - wonder finish a potom si dám ešte brondzové guličky od avonu a som spokojná.

jajusha

ja mam make up rimell stay match a aj puder rimell stay match... je tu dakto s tym spokojny ??? lebo mne sa ten make up zda nejaky husty a tiez zvlastne sfarbuje do oranzova a je taky no neviem a ten puder je dobry no ma vydrzat 5 hodin a vydrzi asi tak hodinku ...aj to je vela... a plet sa leskne... tak poradte nejaky lepsi kompaktny puder ale tak cenovo dostupny