lakyy na vlasy...ktory je ten spravny???

jjaarruusskkaa

ja som si dnes tiez kupila novy taft v akciovom baleni + 50 ml zadarmo =) ...zajtra ho vyskusam som zvedava=)

leila

Podla mna je super cerveny Taft. Super drzi, nelepi vlasy a lahko sa vycesava. A nie je zly ani fialovy Pantene, ale ten skor kvoli nadhernej voni. hehe

marisssa

ahoj.no ja pravidelne pouzivam len cerveny taft, je perfektny, krasne vonia a drzi.je uzasny! ale to je asi od typu vlasov...musis dovtedy skusat, kym nenajdes ten spravny..

Veronique

Ahojte baby.Ja by som vám poradila z MATRIXU profesionálne laky VAVOOM.-rýchloschnúca technológia pre okamžitú a dlhotrvajúcu fixáciu
-ľahké rozčesávanie, bez zlepenia vlasov, žiarivý lesk

velvet

ahojte kočky, aj ja som dllho hladala lak,ktory by mi vyhovoval vo vsetkom.. . Mne sa najviac osvedcil Panthene Shine -bledomodry so 4 gulickami (to je akoze intezita spevnenia):-)).
OD niveii diamond gloss sa mi vlasy lepili... strasne. Dalej Taft Shine .. taky bordovy bol tiez fajn ... .. . Mam rada, take tiwe leskle laky :-)).
Naposledy som skusila vosk ... slubovala som si od toho neviem co, ale asi to neviem pouzivat..alebo to moje vlasy jednoducho nemusia... skusila som vosk nivea diamond gloss ale vlasy sa mi zdali hrozne mastne... a to som si toho dala ozaj maaalinko... hmm :-SS .
pa

jufka

ahojte.ja lak na vlasy pouzivam denno denne a vyskusala som uz vsetky znacky na trhu.najlepsie ktory drzi uces cely den a tiez nelepi vlasy je WELLAFLEX TAFT a tiez moze byt este wella design a nivea.
ostatne su o nicom.loreal alebo got2be vlasy nelepia ale uces splasne o niekolko hodin a lakovat vlasy kazde 2 hodky ma fakt nebavy.
takze ked chcete kvalitne laky ktore nelepia a super drzia odúporucam prve dve co som pisala.papap

jjaarruusskkaa

dakujem sonka mozno vyzeram ako blba ale nwm ja som tuzidlo fakt na hlave este nemala=) tak zmena ze zivot=)...vyskusam

sonka

jjaarruusskkaa... tak ja si tužidlo dávam po umytí vlasov. Proste keĎ si ich imyjem, tak si ich na takých 5 min. zabalím do uterňaka, aby mi trošku preschli, potom si ich jemne prečešem a dám trošku tužidla a nechám vlasy voľne uschnúť alebo niekdey si ich aj vyfúkam. A koľko cm od korienkov? Čo ja viem? tak cca 5 cm.