Kedy je ten spravny cas pre babo?

amika

spravny cas je velmi diskutabilny,moze to byt vtedy ak sa citis vnutorne pripravena a dostatocne zrela prijat tuto skutocnost a rozhodnutie,musis byt dvojnasobne zodpovedna za seba i za dieta,musis byt pripravena na to,ze budes k dietatu vstavat ked bude hladne alebo nekludne,musis si byt ista,ze mas pri sebe partnera a zodpovedneho otca,ktory ta v tom nenecha samu a bude ti pomahat,spytaj sa sama seba ci sa chces s tymto muzom zobudzat kazde rano a ci ho stale chces ako otca svojho dietata atd...treba mysliet aj na to,ze sa ti uplne prevrati zivot naruby a uz t nebude len o tebe a tvojom muzovi ale hlavne o tvojom dietati,lebo o nom sa bude vsetko tocit...tiez sa zmeni tvoje telo a nalady,dufajme,ze k pozitivnemu :-)

inuška

Tiež si myslím, že nie je to ovplyvnené vekom, niektorá baba to pocíti skôr, iná neskôr. Ak máš vytvorené podmienky..... , je to na tebe. Ja som rodila keď som mala 29, a nemám pocit, že to bolo neskoro. Pre mňa to bol asi ten pravý čas. Teraz ma maly 3,5 roka, a som šťastná že mám takého anjelika. Deti sú naše zlatíčka.

rybka17

ja to mam po financnej stranke uplne v pohode, nad tym neuvazujem....mozno iba z pohladu prace, nastupila som len v maju a po takej kratkej dobre neviem ako to bude vyzerat ked otehotniem...

usiko

no, mam 30 a este sa najblizsi rok nechystam, chceme mu pripravit vhodne materialne prostredie, aby sme mali peniazky na vsetko potrebne a nebolo medzi nami napatie kvoli tomu, ze nemame za co kupit sunar....lebo aj babo to citi, aj ked je malilinke....takze ak ste na tom financne tak, ze uz mozete, tak mozno mas spravny cas teraz....ja osobne nechcem byt taka sebecka a mat babo,lebo JA chcem, bez penazi, ktore ked vyrastie, tak sa bude pozerat na ine deti ako lizu zmrzlinu a ono na nu nema peniazky....tak tak...

marisssa

ja mam 22r, sem-tam ma "to chyti", ze by som uz pristala na babo,ale to nie je jednoduche..clovek si povie,ok,tak teraz ho chcem mat,ale dieta nie je "nieco", co mozes jednoducho "odlozit",bude tu s tebou cely zivot.prave preto musi clovek poriadne rozmyslat nad touto volbou..hlavne,aby sa malo dobre,malo kde byvat a aby ste mali vy,ako rodicia nan cas..vravi sa,ze pre zenu ja najlepsie porodit tak okolo 25r..no ja premyslam az nad 30tkou..nikam sa neponahlam,co ma prist , pride....a hlavne si musim byt ista svojim partnerom..nedam sa ovplyvnit druhymi, ked uz oni maju babo....

anna10987654321

my mame v rodine vela babätiek a casto som bola snimi deti mam velmi rada a tak som zatuzila po detoch aj s priatelom.tak uz je dietatko na ceste.a to pocitis ten pocit v srdiecku je to krasne