ESKIMACKA DIETA/CKD

torino

lisa: Keď už nevieš ani či si máš zopakovať základné počty, tak CKD rovno zabal.. :) Je to proste zle zle zle.. :)

jessika

áno z časti máš pravdu.takže z časti sa ospravedlňujem,ale na druhej strane vela ľuďom pomáha vo vytrvalosti podpora ostatných.ak by to tak nebolo neboli by sme tu a nebol by si tu na tomto fóre ani ty.aj ja držím diétu a z vlastnej skúsenosti viem povedať že áno-pomáha mi to keď sa o tom rozprávam s luďmi čo ju držia so mnou. neodsudzuj ludí za to že sú iný ako ty.tebe sa to podarilo bez fóra a iný fórum potrebujú.nie sme rovnaký.

xnusoba

lisa

mne je fuk co si myslis, moja matematika je uplne v poriadku co sa o tvojej neda povedat, ale drz si svoju "pseudo ckd" a vytesuj sa ako si chudla a ake to bolo psychicky narocne, aj ked v skutocnosti drzis hovno a nie ckd....

torino

Jessika

Sama píšeš: Tieto fóra sú na to aby si ludia pomáhali a podporovali sa. A to čo tu drahý torino stváraš to je smiešne.

Prečítaj si čo som písal včera, 18.02: Písať si, písať si, písať si, "podporovať sa" a sedieť na riti a kysnúť.. :D Tak sa "chudne" najlepšie. Keď si tu každý jeden deň napíšete ako ktorá z Vás "zhrešila" a ostatné ju utešujete že to je v poho.. :D :D :D
Chudnutie a la zdravie.sk :D :D :D

Presne tak to tu funguje, nijako inak. Nik neschudol z podpory, nik...

Boli časy keď som nevedel ako cvičiť, bol som tučný, mal som tonu tuku na sebe, ale zmenil som to. A nie vďaka zdravie.sk. Tu sa človek nedozvie nič čo by mu pomohlo. Schudol som vďaka pevnej vôli a osobnej trénerke. Len fundovaný človek Ti skutočne dobre poradí.. A nedoničíš si zdravie radami "skúsených chudnúcich samorostov" ktorí to začínajú stále odznovu a odznovu, vždy niečo iné, lebo to predtým nezabralo a len nabrali..

LisaRowe

jessika
Ak poradia tak poradia, ak nie tak sa strapnim na inom fore :-))Je treba aby aspon niekto prispieval co ma skusenosti,nech ma styl aky chce..a to su chalani radsej robia ako sa vykecavaju...

LisaRowe

xnusoba
Ty si teda ozaj hnusoba..ale ratam znovu:-)) Hej chalani ja nemam 14rokov..Mozte sa zacat bavit aj normalne.Ja neviem ci uz naozaj by som mala preopakovat zakladne pocty ,ale nemozem si pomoct vychadza mi,ze by som mala mat 1710kcl bez cukrov a z toho B:570/4,2 = 135g a T: 1140/9,1 = 125g tak kde je chyba?

jessika

no nedá mi sem nenapísať.ja nedržím vašu diétu ale s vami by som ani nechcela.tieto fóra sú na to aby si ludia pomáhali a podporovali sa.a to čo tu drahý torino stváraš to je smiešne.posmievaš sa namiesto toho aby si pomohol.hoci pochzbujem že si o tolko múdrejší.takto sa inteligencia neukazuje.týmto sa len strapňuješ.ak vieš tak pomôž LisaRowe a nie ju posmievať.