gynekolog

Príspevok v téme: gynekolog
smejko

AS
hojte...chystam sa na svoju prvu navstevu ku gynekologovi.Jednak uz je na case a jednak nedostavila sa mi menstruacia(nemala som pohlavny styk)
Rada by som vedela ci sa nieco plati,ci je lepsie ist jk statnemu alebo sukromnikovi.Som z Kosic ak mate nejake dobre skusenosti poprosim ako sa volal doktor/ka.Vdaka

ja_ona

ahoj ja chodim ku sukromnicke a platim len ked sa chcem objednat 300,-Sk .... nemienim tam presediet cely den len aby som sa dostala na rad :-) objednam sa a mam pokoj

smejko

velmi pekne dakujem aspon niekto tu vie poradit aj normalnych veciach nie len vo veciach typu ako ho zubalim a ako schudnem za 3 dni...pekny vecer ti prajem:)

janka

Ja neviem koľko sa platí, k súkromnému som nikdy nechodila, ale kolegyňa teraz chodí a viem že platí + ešte ak si budeš mať dať predpísať lieky (od 150 - 400 Sk), tak ťa to vínde dosť ak nezarábaš. Skús toho Hoppana, dostala som naňho dobré odpovede, zabudla som ti dať číslo : 0905 401 211, 6 741 240. Alebo choď len tak naslepo, vedčinou to takto vínde najlepšie, veď ak nie, lakára v pohode môžeš vymeniť.

janka

Ahoj, ja som sa tu pred nedávnom tiež pýtala na nejakého dobrého lekára z KE, veľa odpovedí som nedostala. Radšej choď ku štátnemu, lebo u súkromného sa nedoplatíš (a ešte ak nepracuješ). Poradili mi dvoch lekárov Hoppan Martin, Spišské námestie 4 (nad jezerom), Sedliak Igor, Rastislavova 45 (stará nemocnica-poliklinika pred vchodom). Aj v novej nemocnici je vraj nejaká nová doktorka.Ale robí iba doobeda....Lekárov je veľa, len každý nadáva. Ja som to vyriešila takto: určite si počula o novej súkromnej poliklinike Pro Care (KVP), ponúkajú zadarmo preventívne prehliadky, tak som tam bola. A pán gynekológ sa mi celkom pozdával, tak som sa k nemu dala preradiť. Platím ale 2000 Sk na rok...(mne tých 2000 Sk ale nie je problém)je tam pokoj, kľud, príjemný personál, úplne nové vybavenie. Tak som bola spokojná. Ak tu ale budú iné rady, tak uvítan aj ja....veď počase možno zmením...pa