CHUDUTIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Príspevok v téme: CHUDUTIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ikuska

BABY VY ROZMSLATE ??? JA KED TU CITAM VSELIAKE RADY NA CHUDNUTIE TAK MI JE ZLE...STACI VBEHNUT DO FITKA DAT SI VYPRACOVAT JEDALNICEK TRENINGOVY PLAN ZAPLATIT SI 10 HODIN S SOBNYM TRENEROM,....A POTOM MESIACI SA BUDETE DIVIT...JA SOM SA TIEZ TAKTO TRAPILA A MINALA PENIAZE NA KADEAKE LIEKY KREMY MASTICKY NA CHUDNUTIE S STALE VYSLEDKY NIKDE.....JA SOM TERAZ ZO SEBOU SPOKOJNA VDAKA CICENIU.....
A ZE NEMATE CAS NA FIZKO??? TO SOM SI HOCORILA AJC JA... TOSU DAMY IBA VYHOVORKY KTO XCE TAK CAS SI VZDY NAJDEAJ JA SOM SI HO NASLA....
A KED NIEKTO HOVORI ZE TAM DAVAJU NEVIEM AKE PRISNE DIETY TAK TO JE HOVADINA LEBO TEN JEDALNICEK JE SAME ZRANIE..S TYM ROZDIELOM ZE JO TO ZDRAVE ZRANIE...

ikuska

baby ja ked som sa zacala zdravo stravovat podla jedalnicka z fitka tak na zaciatko som mala detoxikacnu dietu:
1 den:
rano hned po zobudeni 0,25l teplej vody+1/2kavovej lyzicky soli,nasledne opakujeme v polhd. intervaloch

cely den pijeme vodu vo forme ovocnej stavy
6ks citronu,6ks grepu,10pomarancov
celkovy objem napoja by mal byt 4litre s tym ze do stavy v potrebnom objeme doplnime mineralnu vodu lucku.pijeme v 1 dni kazdu hoduinu 3dcl.
2,3,4 den:
ranajky stava z 2 pomaranc a 1 grep
desiata:2banany
obed:zeleninovy salat z cerstvej zeleniny 300g
olovrant:2banany
vecera:zeleninovy salat 300g

5 den:ranajky:2ks aktimelu alebo 0,3acidko
desiata:2banany
obed:100g dusenej ryze(natural) +jablko
olovrant:300g cerstvej zeleniny
vecera 200g bieley jogurt+150g zeleniny

6den:ranajky:100g dusenej ryze(natural)+jablko
desiata:2ks aktimelu alebo acidko
obed:100g dusenej ryze+100g jablko
olovrant:2ks babnu+150g bieleho jogurtu
vecera:300g cerstvej zeleniny

ono je to dost tazke lenze schudnes najviac a potom uz je zdrava vyziva:
jedalnickej ak by ste xceli napisem ho mne to pomohlo velmi schudnut a ked dodrzavate tak nepriberete

pusate

ahoj iwča,ja mám tiež iba 152cm a 17rokov,radiť ako chudnúť,račej nebudem,lebo som mala ppp,a znelo by to ako navádzanie,ale tie polystirény sú moc kalorické,skús si všímať hodnoty na etiketách,bo niečo sa iba tvári,že je to light,a pri tom je to ešte horšie ako dáke piškoty,alebo chleba...

iwča

ahoj no mám 19 a výšku 153cm...vynechávala som sladké na desiatu som mala tie polystirénové kolieska (sorry za výraz inak ma to nenapadlo napísať) a ešte aj jablká som sa snažila jesť (namiesto sladkostí)

miro.83

iwča:
Este je jedna moznost a to je ze mas daco zo stitnou zlazou ale myslim, ze sa to prejavuje aj inak ako len narastom vahy.

miro.83

ikuska:
Kvalitny nazor.
iwča:
Kolko mas rokov, nerasties nahodou este, merala si si pas, mozno si myslis ze sa zdravo stravujes poznam totiz jedneho co si myslel, ze sa zdravo stravuje. Ked som videl co jedol tak som sa nedivil ze nechudne. Jedol plnotucny zapeceny syr na cestovinach. Ked som videl ako to plave v oleji tak som sa ho pital ze ci mysli vazne, ze to je zdrava strava. A on nato vsak syr je zdravy a cestoviny tiez ale ten tuk tam samozrejme nevidel.

ikuska

je blbost nejest po piatej...
nemalo by aa jest 2 hodiny pred spanim sak ked niekto ide spat o 12 a od 5 neje ako to moze vydrzatň???

iwča

ahojte neviete mi poradiť???pred dvomi týždnami som začala jesť zdravšie, snažila som sa obmedzovať sladké a chodievam sa korčulovať.napriek tomu som pribrala 4kg....predtým som vážila 54 teraz 57-58kg....čo mám robiť??poradte pls