Ak máte dieťa, určite si to pozrite!!!!!

Príspevok v téme: Ak máte dieťa, určite si to pozrite!!!!!
mirka 23

Vedela som (aj vďaka tomuto fóru) že očkovanie je škodlivé. Ale trápilo ma, že to nemôžem každému povedať, a aj keby som to šírila medzi svojich známych, tak ich asi dostatočne nepresvedčím. Neviem či ste videli Paľbu, kde KONEČNE povedali verejnosti pravdu o očkovaniach, ak nie, tak si to URČITE pozrite, je to sila!
www.homeopaticka-asociacia.sk

Dúfam že mi túto tému nezrušia:)

evitka001

Den je divné že tvojim deťom vytláčali hnis z ramena, mne lekár povedal za žiadny ch okolností nevytláčať! a mal pravdu bolo to zapálené dosť dlho už si to presne nepamätám ale nič sme s tým nerobili a krásne sa to samé zahojilo a má tam takú jazvičku ktorú skoro ani nevidieť. Tá zápalová reakcia je vraj normálna.

sandy21

budte radi za vakciny. ja som mala pneumokoka v detstve a doteraz mam nasledky na jednom uchu - slabsie pocujem a spankova kost je uplne vyhryzena, lekari si najprv mysleli, ze je to nador.

den

Tak akurat zvazujeme ockovanie proti pneumokokom, lebo strasia a tlacia ludi k tomu...
Na ockovanie proti TBC mi obe deti reagovali tak, ze im na 5x vytlacali hnis z ramienka..doslova im to vyrezavali za ziva..ten plac si viete predstavit...a mladsi tam stale daco ma a obcas mu to vytlacim po kupeli a to uz ma od ockovania rok a pol prec!
Lekarka mi odporucila pockat proti mneumokokom, kedze neboli este chore a nemaju nachylnost k nejakym ochoreniam.Vraj je dobre ockovat hlavne rizikove skupiny deti..kt. trpia castymi zapalmi dych. ciest a zapalmi stredneho ucha...no uvidi sa az nastupom do skolky.Po 2. roku sa vakcina hradi z vlastneho vrecka..okolo 3 tis. do 2 rokov je zadarmo...len to treba zvazit, vraj neobsahuje siroke spektrum..lepsia ta po 2. roku...
Cloveka tu fakt strasia umrtiami deti alebo tazkym postihnutim...potom si poviem..radsej som mala dat zaockovat!
Teda sme v podstate nuteni dat ockovat..dufam len, ze je to zdraviu az tak neskodlive!

[zruseny12]

radana neviem ci budes mat este zaujem,ale zasa je tam nejaka stranka na hackovanie a este lepsia.....na modromkonik.

radana

svetlana,to sa chodi aj teraz,lebo male dieta omnoho lahsie prekona kiahne ako uz dospely clovek.Mojho svagra kiahne chytili v dospelosti a normalne mu z toho zlyhavali pluca,mal nenormalne zdravotne komplikacie...

radana

Ja som to pre teba vyhladala rada,je tu toho na nete omnoho viac,sama som sa o to zaujimala,lebo uz v tej dobe sme chodili s manzelom darovat krv a ked sa toto objavilo,poviem pravdu prekvapilo ma to,ze sa nasli aj taki nezodpovedni ludia,ze ludom,ktori darovali krv a chceli pomahat ostatnym ludom tak skomplikovali zivot vlasnou nezodpovednostou,ze ich nakazili hepatitidou.V dnesnej dobe existuju jednorazovky a tak to ma byt..

svetlana6

som pocula, ze kedysi, ked mali u znamych napr. kiahne, sa chodilo aj s detmi na navstevy :DD aby si tym deti co najskor presli a mali potom pokoj..

zaskoceny

Pre mna damy ziadne clanky hladat nemusite.Pracujem v nemocnici a denne aj s krvou.Mne je vsetko jasne,co sa tyka ockovania,hepatitidy,darovania krvi atd...

mj003

ani ja som nemala kiahne, ja si na ne čakám teraz, keďže dcerka chodí do jasieľ, určite ich dostane. Očkovanie proti kiahňam je blbosť, len žmýkajú od ľudí peniaze, ale inak očk. schvaľujem