Antikoncepcia uzivanie po akom case sa mozem spolahnut

Príspevok v téme: Antikoncepcia uzivanie po akom case sa mozem spolahnut
patriicia

ked sa smiem dopatrat odpovede: ) pouzivam antikoncepciu yadine no skor zacala som pouzivat v niejakom letaciku alebo brozurke kt mala kamaratka od gynekologa sa pise ze zabera od prveho dna v pribalovom letaciku sa nic nespomina gynekologicky som sa opytala povedala mi ze stopercentny ucinok je az po mesiaci niekde inde som zase pocula po tyzdni tak kedy vlastne si mozem byt urcite ista?este by som sa chcela opytat ako to je s uzivanim tabletiek je niejak opodstatnene ze sa maju brat z hora za radom postupne.. alebo je to len pre priehladnejsie uzivanie ???? (yadine)

micuska 228

Dobry den chcem sa spytat zacala som uzivat prvy krat antikoncepciu ako mi povedal moj gynekolog hned ako mi zacne menstruacia mam si dat 1 tab. HAK , uzivam ju treti den a mam taky pocit ako keby som bola prechladnuta stale nutkanie na mocenie neviete co to je? a druha otazocka mozem hned ako som pisala po skonceni menstruacie mat pohl.styk bez ochrany? dakujem :-)

neva

martinka0904
1/ môžeš ju zobrať v prvý deň menzesu, vtedy bude účinkovať ihneď
2/ môžeš ju zobrať 2-5 deň menzesu, vtedy je potrebné 7 dní sa ešte dodatočne chrániť.

martinka0904

dobry den prvy krat beriem antikoncepciu vola sa yadin neviem ako ju mam zacat brat hned v prvy den menstruacie alebo az po menstruacii dakujem

martinka0904

dobry den prvy krat beriem antikoncepciu vola sa yadin neviem ako ju mam zacat brat hned v prvy den menstruacie alebo az po menstruacii dakujem

jankaaaaaaaa

po 1. mala si pocuvat odporucania gyn.
po 2. existuje aj pribalovy letak ktory mas v tabletkach a je urceny nato aby si si ho precitala nez zacnes uzivat tabletky. nieje tam na okrasu

martinka0904

dobry den prvy krat beriem antikoncepciu vola sa yadin neviem ako ju mam zacat brat hned v prvy den menstruacie alebo az po menstruacii dakujem

aluska1

dena ked mas niekde napisane ze to mas uzivat 21 plus 7 dni tak to dodrzuj.nie je to tam len tak na paradu...nezavisle od menzesu to dodrziavat musis lebo si pokazis cyklus