Preco?????????????????

kirusha

hlboko sa ospravedlnujem za moj pravopis ale ponahlala som ,tak som to rychlo načarbala..no nedalo mi to sa k tomu nevyjadrit... tiež je pravda ze 16 je este dost skoro ale ked niekoho lubis tak vek pre teba nehra ziadnu rolu..asi tak

kirusha

ty primitivny blbecek.. radsej si nastuduj nejaky veci a potom tu mudruj.. ja som tiež začala pohlavne zit s priatelom ked som mala 16.noaco.. a este nikty som to neolutovala ani neolutujem pretože to bolo z lasky...pako

Summer_

A co je na tom ze spava s priatelom? Mozno s nim chodi uz dlhsie, tak je to normalne. a okrem toho asi je jej prvy. Kolko je bab co o to pridu v 18tke a v 19tke sa chvalia 25chalanmi!! Poznam take stetky ale inuska stetka neni tak but radsej ticho!!
Inuska moze to byt tym, telo si zvyka.
Moze sa to casom zlepsiet, zatial skus este pockat :)

nada

si ty normalny ?! asi tazko ! niekto sa vyvija skor ale ty s tvojim iq to len velmi tazko pochopis ! ,,nemam ineho slova ako DEBIL

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

si ku...a , hanbi sa!!!!!!!!!!!!!!
a keď vyrastieš budeš dvojnásobná. Ty si asi neni normálna v 16 sexovať. Ešte si sa zabudla opýta: nie som tehotná, lebo mi mešká? alebo : používame kondóm ale aj tak nemôžem otehotnieť? choď sa hrať a tvoj frajer tiež, keď nechceš aby išiel do basy, keď spáva s maloletou!!!!!!!!!!!