zrelosť na dieťa

Príspevok v téme: zrelosť na dieťa
hmmmmmm

ahojte.. s partnerom sme spolu 3,5 roka, vieme obaja, ze spolu chceme zostat a mat rodinu. On ma 27 rokov, ja mam 21. Rozpravali sme sa, ze kedy by sme chceli mat dieta, on povedal, ze mu je to v podstate jedno,ze sa nan citi. a ked sa milujeme, tak sa ma zvykne pytat, ze ci s ochranou,alebo bez. Zatial som hovorila, ze s ochranou. No rozmyslala som nad tym, a dospela som k nazoru, ze chcem dieta a ze by sme sa uz mohli zacat pokusat oň. Tak pri jednom milovani som mu povedala, ze bez ochrany, a v pohode. Ale potom hovoril,ze sa citi tak cudne, ze mu to je take divne. Takto sme sa bez ochrany milovali 3x, a pri poslednom mi povedal, ze chce cas, ze jemu to je cele divne. Ze sa s tym musi nejako vnutorne vysporiadat. Vraj sa zatial budeme milovat s ochranou zase..
Tak ako podla mna ked sa uz raz niekto rozhodne mat dieta, tak nespekuluje, ze teraz bude ochrana, teraz zase nie a riadit to cele ako stroj. Ja chcem aby to slo plynulo, nenutene, proste uvolnene , nechcem nic silit, ani tlacit, naliehat. Tak sme sa rozpravali, a povedal mi,ze on necakal ze mu tak skoro dovolim ist bez ochrany. Ze on myslel ze sa zacneme pokusat o dieta o nejakych 4-5 mesiacov. Tak neni to jedno ci o dva, tri alebo pat mesiacov? keby sa jedna o roky, to je pochopitelne,ale mesiace?
Ja neviem co si o tom mysliet. Prosim napiste vase nazory, aj muzi aj zeny. Dufam ze som to napisala aspon trosku pochopitelne.. dakujem vam

leerka

lenuliatko ahoj... citam o tebe a o manzelovi a o vasej dcerke kazdy den a strasne sa z vas tesim, ste strasne zlati parik, pomaly uz aj trio... tak ti zelam, aby ti porod dopadol dobre, mala bola zdaravucka...a chcem sa ta spytat, ako si vedele, ze teraz chcete dieta? lebo ja som si myslela pred par dnami, ze som tehotna, beriam sice hak, ale teraz som aj dvakrat po sebe brala silne antibiotika, tak riziko bolo, aj osm mala priznaky (zavrate, nechutenstvo, vsetko mi stale smrdi.... a tak) a myslela som, ze som tehotna, tak som si urobila dva testy , ale vysli negativne, bola som v piatok aj u lekara, ale ten ma neprezeral ci som alebo nie som tehotna.....no a vies, ked sme sa o dietati bavili s priatelom, tak povedal, ze ano, postarali by sme sa o neho, peniaze ja neake mam , on velmi slusne zaraba, teraz rozbieha podnikanie, takze by sa dalo....a pravdupovediac bola som hrozne sklamana, ze tie testy vysli negativne.... a tak teraz rozmyslam nad babenom..... aha a este jedna vec, je mi to take zvlastne, ale od piatka mam taky neaky hnedy az cierny vytok a neivem co to moze byt.... tak ak viete poradte.....

lenuliatko

ale nie uz mi je lepsie.uz to preslo.fuu ale uz som myslela ze trielime do nemocnice :)
no a ano mas pravdu nemala by si mysliet na take veci.pozri sa namna:bola som na rizikovom,som mlada mam 20,strepala soms a zo schodov minule a som tu aj mala je ok.treba mysliet pozitivne :)

hmmmmmm

tak dufam ze este stihnes ten maly vyletik :) a dakujem, vies ako sa tesim? ale zaroven sa bojim, vies, ked v dnesnej dobe je tolko samovolnych potratov... viem ze by som sa nemala bat a mysliet na taketo..ale ja by som to asi neprezila. no vkazdom pripade sa ozvem hned ako budem mat potvrdene od lekara tehotenstvo :)

lenuliatko

no hej myslim to vazne.a co mam stresovat?ved s kludom s kludom.ale nie je to take caste.co ja viem.v pohode.pocitujem len take tlaky nic viac :) podla ma to nebude toto.mozno mala len nieco stvara.uvidim.
ale tebe gratulujem !dufam ze si vtom.my ideme zajtra do pienin na mini prechadzku tak dufam ze to zvladnem este.posledny maly vylet.

hmmmmmm

Ahoj lenuliatko... :) tak ako sa mame? ako pokracuje tehotenstvo?uz sa ti to blizi. dufam ze mala v brusku poslucha.. no ja som si dnes spravila dva testy a vysli mi pozitivne. zajtra idem k lekarovi tak uvidime :)

hmmmmmm

Dakujem :) snad vyjde aj ta svadba podla nasich predstav. Musim uz ist, som v praci, a musim odist prec na skok.. tak papa zatim

lenuliatko

:) na dovolenke kebyze ozem vydavam sa niekde na kanarskych ostrovoch :D no nebolo to mozne..ja som nechcela vela ludi chcela som taku klasicku svadbu:rodina priatelia a znamy.finito.tak sa nazbieralo 160 ludi a ja som zrazu nevedela v dave najst ani manzela.tak sme sa mohli zmestit do 100 a bolo by dobre.ale neriesila som to.mala som vysnivane saty kvety a fajnu tortu :)tak dufam ze budes mat aj ty svoju vysnivanu svadbu :)

hmmmmmm

hehe, tie svokry :D dufam teda ze ta aspon dobre povykrucali na parkete :D Ja s priatelom nechceme velmi velku svadbu. On sa dokonca pohrava s myslienkou, ze zobrat sa niekde na dovolenke,ale to je dost zlozite - papierovacky hlavne..
alexandra je velmi pekne meno. Ja keby mam dievcatko tak sa vola Emma, a chlapec Karol - po tatovi :D je to ich taka tradicia. ale pekne meno je aj to.
Ale je to naozaj velmi dobre ked sa dvaja nemusia zamyslat nad tym, ci vobec zostanu spolu , ci chcu mat spolocnu buducnost. dnes je to vzacne najst takeho cloveka, co zmysla v podstate rovnako ako ty.